Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Hogyan reagáljak a nyomorék...

Hogyan reagáljak a nyomorék osztálytársaim beszólásaira?

Figyelt kérdés

Ma nyárigyakorlaton voltunk, és megkérdezi az egyik osztálytársam (aki kommancs...), hogy "Megvan még a nőd?"

mondom meg. Ok. Kimentem, vissza bemegyek elkezdenek pampogni, hogy ugye tudod, hogy megcsal, meg hogy higgyem már el, hogy valakivel úgyis összefekszik az egyetemen (mert a baránőm egyetemista).


Nem sok kellett hozzá, hogy rárúgjak, de végül nem tettem meg, mert az a szerencsétlen úgy is megbukott már, ha meg megverem, abból még nekem lesz ügyem, amit nem akarok.


De most azt nem értem, hogy nekik miért jó, ha ilyeneket mondanak valakiről, akit egyáltalán nem is ismernek. Év elején még az is szóbajött, hogy csak a netről szedtem le a barátnőm képeit. Szóval ez az egész teljesen abszurd.


Egyébként nem csak ilyenekkel cukkolnak, hanem még mással is.

Példának okáért: nekem ugye tavaly meglett az érettségim, de szeretnék egy szakmát is mellé, hogy több lábon tudjak állni, aztán ha ezt elvégzem jelentkeznék egy műszaki egyetemre, de mindenek előtt szeretnék egy szakmát is, mert jó az ha van. És akkor ilyeneket kérdeznek, hogy minek járok én ide, úgyis van már érettségim, menjek dolgozni...pff. Meg kiderült az is, hogy anyagilag elég jól állunk, és akkor elkezdik kérdezgetni, hogy miért nem járok kocsival, meg járjak már kocsival, hogy elvigyem őket ide-oda. Na hát mondom pont ezért, mert féltem tőletek az autót.


Hogyan tudnám őket leépíteni? Vagy csak a verés volna már hátra? (ezt azért nem akarom, mert nem fogom

magam kirúgatni ilyen primitív barmok miatt, a másik ok az, hogy én versenyszerűen thaiboxolok, és ugye nem verhetek le csak úgy akárkit, mert még a végén én járnék pórul)


Szóval ha tudtok osszatok már meg velem pár trükköt, hogyan szereljem le őket, mert igaz, hogy a szinte az összes kommancs bukfencezett év végén, de a nyári gyakorlatot elég cink lesz így átvészelni.


2010. jún. 21. 10:45
1 2
 1/16 Funktasztikus ***** válasza:
100%
féltékenyek rád....bejön neki a csajod..
2010. jún. 21. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 Funktasztikus ***** válasza:
100%
figy viszza szolsz hogy anyád meg apádat csalja tegnap láttam egy másik férfivel nagyon felvoltak tüzelve(elözö vagyok)
2010. jún. 21. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
MP3 a füledbe és semmi reagálás. Szerintem direkt arra várnak, hogy reagálj valahogy. Nem is számít mit lépsz, a lényeg, hogy tudjanak tovább piszkálni.
2010. jún. 21. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim válasza:
amikor haverom elkezd nekem beszólogatni olyanokat amik már felidegelnek csak szimplán tökön verem...
2010. jún. 21. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Ennek egy oka van, baszogatnak mert nem az ő szintjükön van. Sokkal komolyabb, okosabb ember vagy akinek van célja az életben és anyagilag is stabil vagy. Ők meg nem, bukdácsolnak, és nehezen veszik hogy neked csajod is van, ráadásul egyetemista... rájuk nem is nézne egy egyetemista... Megdobnak kővel dobj vissza terméskővel. Baszogasd őket vissza. Na milyen lesz a nyár? Mivan srácok ti még mindig a tévében nézitek a puncikat? Élőben nem megy? Mi lesz belőletek bukott arcú patkányok, anyátok bead titeket kukásnak. Mivan b+ szúrja a szemed hogy sinteréknél nincs kocsi nálunk meg van? Ha ez se használ akkor akadj ki, ne verd meg őket, csak verd pofán őket, pofozd meg de rohadt erőset, és küldd el az anyjába.
2010. jún. 21. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Nem kell reagálnod semmit, ezt direkt csinálják, hogy felhúzd magad...
2010. jún. 21. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

HeHe :D


Ha lepofozom őket elhiszed nekem, hogy másnap, vagy talán már aznap, itt is lenne a "kiccsalád"? :D

2010. jún. 21. 10:52
 8/16 anonim ***** válasza:

Szerintem ne reagálj rá!

Tiszta debil-dedósok. Annyira utálom az ilyen gyerekes csávókat. Biztos van valami haverod ott gyakorlaton, ha beszólnak neked akkor röhögjétek ki őket.

Vagy vigyorogj bele a fejébe!!! AZ FELHUZZA ŐKET!

Ha ilyet mond, hogy megcsal a barátnőd akkor mondd ezt: "Persze tudom...nem nagy ügy! Még mindig itt vagy leragadva?"És röhögd el magad:D

Vagy ha a kocsival cukkol, mondd ezt:"Ugyanmár otthon 2 Lamborghini áll a hangárban (garázs)" Ha meg cseszeget mondd azt:"Azért nem jövök vele suliba mert ha beülnél összekoszolnád, amugy meg nem mindegy? a busz is sárga majdnem olyan mintha a kocsimban ülnél" :D

2010. jún. 21. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
De az életbe nem kötnének beléd, meg keményen kell jön a család, röhögj a képükbe bepipulnak, valamit csinálnak megütnek vagy valami, rendörség, garázdálkodásért lecsukják a gyereket is meg a fatert is. Csak legyen veled egy valaki aki tudja tanusítani. Ne aggódj amúgy, ezek jobban félnek a seggbedugóstól mint az ördögtől. Meg ha röhögsz rajtuk, nem szarsz be mit tudnak csinálni? semmit
2010. jún. 21. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Köszi 10:53-as a tippeket, ezek állatiak! :'DD
2010. jún. 21. 10:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!