Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Huszonévesektől, fiatalabbaktó...

Huszonévesektől, fiatalabbaktól kérdem, hogyha a nudista strandokon több kortársuk lenne, nem csak 50+os korosztály, akkor többen elmennétek ilyen helyre?

Figyelt kérdés

Ahogy látom, Magyarországon a nudista strandokra általában idősebb korosztály látogat el, és a fiatalabbak pont e miatt kicsit feszengenek ott, nem tud ez teret hódítani a fiatalok körében.

Ha nagyobb lenne a fiatalok aránya a ruhátlan strandokon, elmennétek?


Kis illusztráció: [link]



2012. jan. 29. 22:40
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
66%
Nem. Engem csak a párom láthat meztelenul
2012. jan. 29. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
54%

Én valószínű el :D Bár csak akkor, ha lakóhelyemtől távol esne, és pl olyan hely lenne, hogy tilos lenne mobilt & kamerát bevinni... :)


23/F

2012. jan. 29. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
75%
Nekem teljesen mindegy milyen korosztály jár ilyen strandokra, nem. Szerintem vannak dolgok amik nem tartoznak senki másra csak a páromra és ebbe beletartoznak az elsődleges és másodlagos nemi jellegeim:D
2012. jan. 29. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
67%
Spanyolországban voltam ilyen strandon és nem csak öregek voltak ott. Nekem is és exemnek is tetszett.
2012. jan. 29. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
95%

Én szívesen sasolnék jótestű pucér pasikat, de szégyenlős vagyok hozzá, hogy egy szál csöcsben üldögéljek a strandon. :D

Szóval nem.

20L

2012. jan. 29. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
58%

Én nem.

Nem vagyok kíváncsi más emberek pucér testére.

És én sem mutogatnám magam.

2012. jan. 30. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:

Az egész filozófiája nem a magamutogatásban rejlik, hanem pont abban, hogy nem foglalkozol a külsőségekkel, és jól érzed magad a bőrödben.

Az emberek ilyen helyen sokkal felszabadultabbak, és persze látják egymást meztelenül, de ettől ez mégse ugyanaz a szint, mint ahogy az utcán és a sima strandon stírölik egymást az emberek.

Persze én is csak blogról tudom mindezt, mivel magam se járok ilyen helyre a fentebb említett idős korosztály miatt.

2012. jan. 30. 00:32
 8/19 anonim ***** válasza:
96%
Én ruhában érzem jól magamat és akkor feszengenék ha pucér lennék. Ennyi
2012. jan. 30. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
60%

Hidd el, hogy stírölni mennek oda egymást az emberek.

Ha nem lenne az ellenkező neműből a strandon, senki nem menne oda.

Hacsak nem a saját nemét szereti az illető.

2012. jan. 30. 04:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
62%

Nekem nincs bajom a nudista strandokkal, de nem mennék oda, mert ehhez én túl szégyenlős vagyok.

Eleve csak olyan fürdőruhát hordok, ami takarja a hasam, mert mióta gyerekem van, nagyon csíkos, és évek múltán sem nagyon halványodtak. Szóval belőlem még a bikini is túl sokat mutatna.

2012. jan. 30. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!