Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » A munkahelyemen van egy csaj,...

A munkahelyemen van egy csaj, akivel régebben barátkoztam de összevesztünk és azóta is piszkálódik hogyan állítsam le?

Figyelt kérdés

Az a baja, hogy én más korombeliekkel barátkozok már mert elegem lett hogy úgy beszélt velem mint a kutyával, de mindenkivel ezt csinálja a 30 évvel idősebb nőkkel is így beszél.Minden héten belém kötött valamivel, hogy én megváltoztam negatív irányba a hátam mögött meg szépen áskálódott utánam, rá pár napra meg jött oda hozzám nyalizni mintha semmi nem történt volna.Ez ment hónapokig és hiába mondtam neki h ennek semmi értelme hagyjuk már ezt az egész barátkozást meg a veszekedést csak írt és ezt már a barátom se tűrte és vissza írt neki h fejezze be.Erre teljesen kikelt magából h őt ne fenyegesse senki meg h ennek én iszom meg a levét és h azért se fog leszállni rólam!

A cégnél persze mindenkinek tudtára adta h ő a kis áldozat de az nem baj h ő meg azzal fenyeget h úgy megver h "beszarok".Kezdett lecsendesedni de múlthéten megint elkezdte és van egy 40 éves követője is.Mintha az oviba lennénk... Próbáltam levegőnek nézni,nem foglalkozni vele úgy voltam vele h majd megunja mert a munkahelyemen én nem fogok veszekedni egy ilyennel.A csoportvezetőmnek hiába szólnék mert ő meg jóba van vele és úgy se csinálna semmit..

22/L


2012. jan. 30. 08:49
 1/8 A kérdező kommentje:
Meg egész nap csak bámul minket, ha elmegyek mellette le se veszi rólam a szemét.Ebből gondolom, h piszkálja a csőrét h megvagyok nélküle
2012. jan. 30. 09:11
 2/8 Zslt válasza:
Keress egy másik munkahelyet. Lehetőleg minél távolabb azoktól az emberkéktől.
2012. jan. 30. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Próbálok,de a mai világba nem olyan könnyű...
2012. jan. 30. 10:34
 4/8 anonim ***** válasza:
Közvetlen kollégák vagytok,tehát munkatársak,vagy ő a cég egy másik telephelyén,részlegén van? A céges hierarchiában feletted áll?Ha feletted áll,ne áskálódj ellene,mert simán kirugathat ebben a mai rosszindulatú,kőkemény,gyilkos világban...Ha tudod,akkor egyszerüen kerüld el,vagy nézd levegőnek...
2012. jan. 30. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Kollégák vagyunk, ő is ugyan olyan dolgozó mint én.ELkerülöm én nagy ívbe meg olyankor nem mutatom én hogy zavar és szerintem pont ezért csinálja de van hogy muszáj oda mennem hozzá és akkor törnek ki belőle az ilyen megnyilvánulásai.
2012. jan. 30. 10:53
 6/8 zeronibble ***** válasza:
Az ilyenek miatt lenne jó legalizálni az ún. büdös nagy pofont. De most komolyan, lelki ütlegelés ellen van normális megoldás? Persze van, csak legtöbbször megalázóbb a jelenlegi felállásnál. Én bízom benne, hogy ő fogja hamarabb kipontoztatni magát a cégtől. Senki nem szeret ilyenekkel dolgozni, mások is csak toleránsak vele, nem?
2012. jan. 30. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Ez az hogy másoknak meg teszi a szépet,de azért már páran rájöttek h milyen de úgy különösebben nem foglalkoznak vele.Meg behízelegte magát az új csop vezetőnknek is és persze neki mindent szabad,rá nem szól senki de egyszer úgy is szemet szúr másnak is aki majd cselekedni is fog remélem.
2012. febr. 4. 10:02
 8/8 anonim ***** válasza:

Szerintem ne hagyd magad, meny ki utána a mosdóba aztán fenyegesd meg te, hogy ha nem hagyja abba akkor te vered el őt!:)

Ha ez nem elég neki akkor meló után rendezd le a csajt, ha egy kicsit megrendezed a frizuráját, utána nem fog baszogatni.

Ha elmész egy másik munkahelyre és ott is valaki kötekedik veled majd onnan is elmész?

Állj ki magadért!!!!

2012. febr. 5. 03:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!