Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » A csendes visszahúzódó lányok...

A csendes visszahúzódó lányok hogyhogy igénylik a bulizást?

Figyelt kérdés
Félreértés ne essék, örülök neki, hogy pörgősek, csak fura, hogy egy csendes visszahúzódó lány, aki még lányokkal se nagyon beszél, az igényli a bulizást.
2012. jan. 14. 20:03
1 2
 1/18 K.Missy válasza:
85%
Valószínű azért nem beszélget még lányokkal sem, mert nem olyan p*csa mint amilyen a többi...és mivel neki is kell a társasági élet, természetes, hogy igényli a bulizást :) ennyi a válasz :)
2012. jan. 14. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Ez miért fura, mindenkinek le kell vezetnie a feszültséget valahogy. A bulizás erre éppen megfelelő.
2012. jan. 14. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
59%
Mindeki szeret kikapcsolódni, ellazulni, feloldódni. Nem értem mi ezzel a gond. Csendes mert olyan a természete. Vagy hogy érted, hogy csendes? Miket csinál, miket nem csinál?
2012. jan. 14. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
Én nem szeretek bulizni. Mondjuk lány se vagyok.
2012. jan. 14. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Egyáltalán nem olyanok a többi lányok, pláne akik közt ülök...
2012. jan. 14. 20:08
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
Azt tudtad hogy ugyanúgy esznek-isznak mint mi,és nekik is vér folyik az ereikben.
2012. jan. 14. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%

Én is visszahúzódó vagyok, mégis eljárunk a barátnőimmel néha bulizni. Szerintem nem függ össze a kettő dolog.


24/n

2012. jan. 14. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:

igen de ha még a lányokkal se nagyon beszélnek az ilyen csajok, akkor egy palit hogy épít le a buliban? :)


Amúgy nem rossz szándékból írtam ki a kérdést, casak picit meglepő

2012. jan. 14. 20:12
 9/18 anonim ***** válasza:
55%

Mert én is ilyen vagyok, leírom az én sztorim.

Mindenben olyan vagyok, mint a többiek. Csak nem vagyok a szavak embere (de komolyan, én elvolnék úgy is, ha soha többet nem tudnék beszélni). De ettől még ugyanolyan normális az értékrendem, csak nem osztom meg minden csacskaságomat, dolgomat másokkal. És mivel ez így van, sokan nem is jönnek oda, hogy megkérdezzék miért van ez így, csak ítélkeznek, de ez meg nem érdekel. Ha valakit érdemesnek tartok arra, hogy meséljek neki, és látom rajta, hogy érdekli, hát beszélek, de feleslegesen minek?


És mi is szeretünk bulizni.

Néhány ismerősöm szerint a legvisszahúzódóbb lányok között vannak a legnagyobb ribancok. Ezzel így nem értek egyet, de annyiban igaz lehet, hogy a végletek emberei vagyunk. Ha már lúd, akkor legyen kövér. Buli a maxon, élvezet, és a másik véglet, hogy ezt ki sem néznék belőlem. Az élet happy, ez van. :)

2012. jan. 14. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

Hogy épít le egy pasit a buliban?

Ki mondta, hogy pasizni meg oda? Én se pasizni járok, egyszerűen csak szórakozni, táncolni.


24/n

2012. jan. 14. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!