Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » A fiúk nagyrésze miért csak...

A fiúk nagyrésze miért csak baromságokat írkál mondjuk facebookon a haverjaihoz?

Figyelt kérdés
Annyira ritkán látni, h értelmes dolgokat írnának mondjuk a másik képéhez, csak olyat látok, hogy f@sz vagy, k.csög, meg egyéb baromságot. Mondjátok mát meg, h ez miért jó? Ez nektek vicces vagy mi az fene?
2012. jan. 31. 00:06
 1/8 anonim ***** válasza:
Ugyanazért amiért a csajok csak olyanokat hogy "szeretlek, szép vagy cicám, jajjdearanyos". Funkcionálisan ugyanaz, csak ha egy srác írna ilyeneket akkor homokosnak néznék.
2012. jan. 31. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
A lányok meg olyanokat írnak, hogy "lájk és pontozlak", vagy "jajj milyen nehéz az én életem", "jajj felvágom az ereimet mert 15 évesen elhagyott életem nagy szerelme". Szánalmas tud lenni ahogy egyesek unatkoznak...
2012. jan. 31. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Igen, az is idegesítő, csak mondjuk nincs felvéve 15 évesek, vagy ha igen, akkor letiltom, h ne lássam. Csak most ebből lett elegem, h egyszerűen az összes fiú ismerőseim ilyenekt írkálnak egymáshoz, akármiről is van szó, fociról, vagy csak egy új igazolványképről, és nem 15 évesek, hanem 20-on felüliek:/ Lányoknál engem is idegesít ha odaírák milyen szép vagy stb, én ilyet sosem írnák, ha annyira szépnek tartom, akkor elmondom személyesen
2012. jan. 31. 01:05
 4/8 anonim ***** válasza:
Asszem rossz társaságba kerültél, én legalábbis nem irogatok ilyesmiket... 19f
2012. jan. 31. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
ezt nem kell rossz indulatnak venni csak poén de az tényleg gáz mikor egy bűnronda lány képéhez ír egy amugy szép csaj, hogy milyen szép vagy... szerintem az gázabb sokkal
2012. jan. 31. 05:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Vagy mikor egy bombanő írja magáról, hogy milyen ronda meg hogy sza* kép... És jönnek a kommentek, hogy óhh, dehogyis..
2012. jan. 31. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Persze mert a fiúk mindig keménykednek nem csak facebookon.
2012. jan. 31. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Hát most mit írjon?

Nincs annyi közölni valója, mint amennyit írkálni szeretne, ezért jönnek a baromságok.

2012. jan. 31. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!