Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mit lehet csinálni az ilyen...

Mit lehet csinálni az ilyen lányokkal?

Figyelt kérdés
Szeptember óta vagyunk új osztály,középsuli.. 2 csajjal barátnők voltunk,nagyon jól megvoltunk,erre 3 napja utálatosak,beszólogatnak,nem csak engem,még 4 5 lányal akikkel jóba voltak,nem köszönnek,szidnak,hogy meghalljam..pedig én egy rossz szót nem szóltam,ketten elvannak,mindenkit kiröhögnek pár nap alatt megváltoztak.Az egyik csajnak irtam egy smst,hogy mi bajod van velem,mond el,beszéljük meg,semmi csúnyát nem irtam,erre nem válaszol..Tudom azt kellene,hogy nem foglakozni vele,de sajnos én nem birom ki.. és ha tovább provokálnak akkor ütök :S mit tegyek? 15/L
2012. febr. 1. 17:14
 1/5 anonim ***** válasza:

én általánosban voltam így,nem foglalkoztam velük aztán többet,nem voltak őszinték,ezért hanyagoltam a barátságot velük

nem lehet,hogy az osztályban valami pletyka kering rólad?

2012. febr. 1. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
+ olyanokat odaszólnak,hogy mi csak pislogunk..
2012. febr. 1. 17:22
 3/5 A kérdező kommentje:
nem semmi rosszat nem csinálok.. :S
2012. febr. 1. 17:23
 4/5 anonim ***** válasza:
Miért nem fogtok össze, és szóltok be ti is nekik valami hasonló csúnyát? Ti négyen, öten vagytok, ők meg csak ketten. Nehogy már ők királykisasszonykodjanak. Osszátok ki őket, és tegyétek hozzá, hogy ezek után ne számítsanak egyikőtök barátságára sem, csak maradjanak maguknak, ha ennyire bele vannak buzulva egymásba.
2012. febr. 1. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszi választ!az lesz..
2012. febr. 1. 19:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!