Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit lehet csinálni az ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit lehet csinálni az ilyen lányokkal?

Figyelt kérdés

Pénteken éjjel bulizni voltunk a barátommal. Van egy csaj, aki már régen kinézte magának a barátomat, ha összetalálkozunk vele valahol akkor odarohan hozzá és ilyeneket mondd hogy: adjál gyorsan 2 puszit, meg becézgeti hogy nyuszika meg ilyesmi. De csak akkor meri ha én nem vagyok ott. (csak barátom mindig visszamondja nekem)

Na ezen a pénteki bulin is amikor látta a csaj hogy ott vagyok a barátom mellett, akkor elment mellettünk és úgy csinált mintha nem vett volna észre minket. Rá 10 percre elmentem a mosdóba, erre a csaj a barátom nyakába ugrik, puszilgatja és mondja neki hogy miujs? rég láttalak, úgy szeretlek... ilyesmi hülyeségeket beszél!

Ezt a pasim akkor nem mondta el hogy ne idegesítsem fel magam, hanem amikor hazaértünk. Már annyira elegem van ebből!!! Tudom hogy szeret a barátom, nem is tetszik neki ez a csaj, nem a féltékenység beszél belőlem, hanem az hogy hogyan lehet egy csaj ilyen pofátlan? Nem vagyok verekedős típus, meg ilyesmi, de valahogy már úgy leállítanám! 3 éve vagyunk együtt, én 24 párom 25, a kis ribi meg kb. 19 éves. Mit csináljak? Lécci ne írjátok hogy ne foglalkozzak vele, valahogy pofára kéne ejteni a csajt!


2010. nov. 14. 11:13
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
98%
Előbb utóbb bele fog unni, hogy lejáratja magát, mert kb. ezzel azt csinálja, de szerintem a barátodnak kellene leállítania, ha kell akkor elég ocsmány szavakkal, akkor befejezné.
2010. nov. 14. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
75%

24 évesen több eszed is lehetne. Ha a párod nem koptatja le (mert neki tetszik ez a dolog), akkor te mit idegeskedsz rajta?

25 évesen már biztos le tudná koptatni a csajt, ha akarná..

2010. nov. 14. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
röhögj a pofájába:D
2010. nov. 14. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
42%
Ha a hapid nem teszi helyre a kiscsajt (az ő dolga lenne), akkor te mond neki szépen, hogy ilyet többé ne merjen. Ha nem ért a szép szóból, akkor fejét a WC-be!
2010. nov. 14. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
82%

Hasonló nálunk is volt,de az még telefonálgatott is meg ienek... Én párom is azt mta, h ne foglalkozzak vele. Ez ment fél(!) évig. Aztán 1x egy szórakozóhelyen voltunk és a csaj beugatott nekem. Lecsaptam,mint a taxiórát :D

Jó nem ez a megoldás am,de már fél év után nagyon tele volt a hócipőm vele :S Igaz azóta le is állt :))

2010. nov. 14. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Tényleg lekevertél egy sallert utolsó? :DDD
2010. nov. 14. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Ezt nem neked kellene megoldani vagy megpróbálni megoldani, hanem a barátodnak. Ő miért nem rázza le? Kérdezd meg tőle.
2010. nov. 14. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim válasza:
100%
Egyszerűen állíts oda a csajhoz , és mondd el neki , hogy vegye már észre magát ! És ha még egyszer meglátod a barátod közelében ..... megtéped vagy nemtom....De ne hagyd magad ! Sok szerencsét ! :)
2010. nov. 14. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
De a barátom úgy van vele hogy nem akar bunkó lenni a csajjal, és hogy én ne legyek féltékeny mert úgyis engem szeret. :/
2010. nov. 14. 11:38
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Kíváncsi lennék, hogy fordított esetben a párod hogyan vélekedne. Akkor is ilyen nyugodtan állna a dologhoz? Nem hiszem. Ezt kellene megértetni vele.
2010. nov. 14. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!