Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mi az első reakciód, amikor...

Mi az első reakciód, amikor látsz valakit az utcán olvasni?

Figyelt kérdés
2012. febr. 2. 15:36
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Hogy? Padon ülve, vagy menet közben?

Menet közben elég furcsán néznék rá, padon ülve valószínűleg fel sem tűnne. Gondolom vár valakit és addig is elüti az időt.

2012. febr. 2. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
82%
Van egy fazon, akit mindig látok, pontban 4kor az utcánkban. Úgy néz ki, mint apum (sajnos ő már meghalt ezért mindig furcsa érzés fog el, ha meglátom) és mindig séta közben olvas. Már esernyővel is láttam, ha szakad a hó, akkor is..Az a vicces, hogy van két kisebb kereszteződés, de még akkor sem rakja le..
2012. febr. 2. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
68%
Első gondolatom róla: Érdekes, hogy így kitudja szűrni a környezeti zajokat. Esetleg lehet, hogy csak szeretné mások tudtára adni, hogy ő olvas. Én csak teljes magányban és zajmentes környezetben szeretek olvasni.
2012. febr. 2. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Én miközben keresztül vezettem Pesten anno, mindig kiolvastam a napilapokat... Erről többen megismertek: volán mögött kiterített újság.
2012. febr. 2. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Nincs rá reakcióm, csak arra gondolok, hogy milyen jól teszi, hogy kizárja a külvilágot.
2012. febr. 2. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Valahogy jó látni ha valaki olvas az utcán :)
2012. febr. 2. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Menet közben, séta közben.
2012. febr. 2. 16:36
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Menet közben? Első gondolat: vajon mikor fog pofára esni vagy nekimenni valakinek?
2012. febr. 2. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Séta közben: hoppá, ki kell kerülnöm, mert ő tuti nem vesz észre engem.

De általában olvasás nélkül is elég bamba vagyok és simán nekimegyek. Sőt olyan is volt, hogy mindketten olvastunk és frontálisan ütköztünk :D persze gyalog.

2012. febr. 2. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

#9


:D

Én még senki mással nem találkoztam, aki jött szembe olvasva.


Viszont még sohasem buktam fel semmiben, azért arra figyelek, hogy hova lépek. De ha olyan időszakom van, hogy botladozom - mert olyanom néha szokott lenni -, akkor nem kell ahhoz könyv se. :D

2012. febr. 2. 17:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!