Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » A csípős humor és a bunkóság...

A csípős humor és a bunkóság néha összekeverhető?

Figyelt kérdés
Nekem csípős a humorom és sokszor azt mondják rám hogy bunkó vagyok pedig csak viccelni akartam. Mit tegyek?
2012. febr. 4. 22:06
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
52%

"Fejleszd az empátiádat. Vannak emberek, akik eleve nem bírják, ha gúnyolják őket. Másrészt mindenkinek vannak sérülékeny pontjaik. Lehet, hogy valamilyen területen tűri, ha viccelnek vele, de vannak számára érzékenyebb területek, amiken nem. Egyébként lehet humorizálni úgy is, hogy az nem valaki ellen irányul."


Hú ennyi hülyeséget! Az empátiának ehhez semmi köze! (Egyébként pedig pont a csípős humorúak szoktak empatikusak lenni, de a két fogalom akkor sem függ egymástól.)

Továbbá a csípős humor nem egyenlő a gúnyolódással, és egyben nem irányul valaki ellen, hanem pusztán az unalmas hétköznapokat és a mafla mosolytalan arcokat próbálja kissé felvidítani...

2012. febr. 5. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Pedig mindenképpen ez lenne a jó megoldás!

Képzeld csak el, ha valaki a Te balfogásodon poénkodna!

Esetleg azok előtt, akik szemében nem szeretnél maflának látszani.

Ha már Te is tudod, hogy butaságot, vagy ügyetlenséget csináltál, és még jól ki is nevetnek.

Szeretnéd azt az embert?

2012. okt. 7. 02:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!