Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Londonban (vagy úgy általában...

Londonban (vagy úgy általában az angoloknak) mi a véleményük a magyarokról?

Figyelt kérdés
2009. jún. 1. 13:56
 1/3 anonim ***** válasza:
77%

Amikor angolok jöttek ide hozzánk Magyarországra, akkor még kisebb voltam.. volt néhány fiatalabb angol is köztük, velük NAGYONNAGYON jóba lettem, és nagyon aranyosak voltak..de a felnőttek végig úgy néztek rám, mint valami bűnözöre:S:S:Sde lehet h csak én láttam roszzul a dolgokat..

Angliában pedig egy csomo dolgot furcsállottak , pl. hogy miért iszunk mindig csapvizet stb.

Szerintem ugy általában egy kalap alá vesznek a lengyelekkel,csehekkel, szlovákokkal...:-)

2009. jún. 1. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
77%
A legtöbb angol azt sem tudja hol van Magyarország!Első kérdés,hogy Lengyel vagy? Ha mondjuk,hogy nem Magyar,akkor csak pislognak,és látni rajtuk,hogy fogalmuk sincs,hogy hol van,és nem is érdekli őket igazán.De van aki tovább kérdez,és jön a következő kérdés.Te megérted a lengyeleket?Hisz ti is keleti nép vagytok mint ők...A válasz:Nem,egy szót sem értek belőle...A kedvenc kérdésem:Miért nem érted őket,hisz szláv nép vagytok ti is? Itt már általában csak mosolygok...Szóval azok az Angolok akiknek van Magyar ismerősük,vagy barátjuk,az már esetleg tud minket értékelni,de a többi nem igazán.
2009. jún. 1. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
77%

Nyugaton azt se tudják a legtöbben, hogy hol is van. :D

Tutira azt mondanák, hogy szerintük az egy Skót kikötőváros. :D Vagy mondanák, h bocs, nem vagyok éhes. :)

Amikor egy külföldi társaságban mondom, h honnan származom, mindig jönnek azzal, h sry, i'm not hungry :)

2009. jún. 1. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!