Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Hofyan tudom kivívni magamnak...

Takacsek kérdése:

Hofyan tudom kivívni magamnak a tiszteletet a suliba? 16/f

Figyelt kérdés
kaptunk 1 uj osztály társat és akit eddig b@sztattak az elment a suliból uh most engem cseszegetnek. megszóllalok akkor cseszegentek a hangom miatt stb... mit tegyek azért h valaki másra szájjanak rá? verekedni nem akarok mert kirúgnak, ráadásul a gyerek joval keményebb mint én pedig énse vok kis barab (nem elhízott) . mit tehetek? már az agyamra mennek.
2012. febr. 7. 14:09
 1/3 anonim ***** válasza:

Elég nehéz téma.

A gyerekek kegyetlenek olykor, minden ok nélkül is. A legfontosabb, hogy ne vedd magadra. Akármilyen is a hangod, még sokat fog változni, ráadásul mindenkiben van hiba.


Nyugodtan beszélj, és ne vedd fel. Légy tudatában annak, hogy szegény gyerek korlátozott aggyal rendelkezik, és légy magabiztos. Ha magasról teszel rá, majd abbahagyja.


Ha nem, én azt javasolnám, hogy akkor beszéld meg a szüleiddel. A szüleid beszélnek a gyerek szüleivel, a tanároddal, vagy személyesen vele. Ennek az az előnye, hogy te kimaradsz az egészből, hagyod, hogy elintézzék a dolgot azok, akiknek elvileg ez a felelőssége. Ettől nem leszel kevesebb, és megoldhatod a problémát. Ha nem, akkor még mindig megvan a lehetőséged, hogy megverd. És ebben az esetben a szüleidet sem fogja zavarni az intő.


legvégső esetben azt tanácsolnám a saját gyerekemnek is: Vágd orrba egyszer keményen, és mondd neki, hogy legközelebb kettőt kap. Ha intőt kapsz, majd aláírom, ne félj.

2012. febr. 7. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

"A gyerekek kegyetlenek olykor, minden ok nélkül is"

- Van oka: benyalni az osztály "királyának". Néha magamon is észreveszem ezt a szinte ösztönös cselekvést.

Mit tehetsz: tömegnövelő étrend+súlyzós edzés (heti 3 alkalom) a maradék 4 nap mondjuk 15-20 perc ugrókötelezés vagy futógépen futás vagy szobabicikli (ezek a lehetőségek télen)

1 évi programod meg van. Ha izmos leszel majd nem kötekednek.

2012. febr. 10. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat, az uccsónak: azt nem értem hogy 186 cm magas vok, 37bicepszem van és majdnem 90 kilo vok, uh nem vok kis darab, d attol mèg fogok gyúrni :)
2012. febr. 10. 17:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!