Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Milyen oldalon tudnék barátnőd...

Milyen oldalon tudnék barátnőd találni magamnak? 21L

Figyelt kérdés
Nehogy félre értsétek(van barátom 5éve)!Olyat szeretnék, aki viszonozza azt, ha én kersem őt..akkor ő is engem stb..
2011. okt. 30. 17:44
 1/8 anonim válasza:
Mért akarod keresni?Talán még egy lelkitársat akarsz a barátnőd mellé?Találkozni is akarsz vele?Amúgy én csak a badoo-t ismerem.
2011. okt. 30. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Első: olvasd el mégegyszer a kérdést.

Ő is lány és barátja van, de bnőt keres.


Merre laksz kérdező?

2011. okt. 30. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
Akkor bocs elnéztem:)
2011. okt. 30. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Abonyban lakom(Pest megye)!! Teljesen normális vok..szeretnek is az emberek! De most kicsit ki vok! Van 3 barátnőm...de az egyik a barátjával van, a másik is, meg dolgoznak!! Meg lusták!! Mindig csak én hívom őket..de semmi!!
2011. okt. 30. 18:30
 5/8 anonim ***** válasza:
Hát kár hogy nem laksz egy kicsit közelebb :)
2011. okt. 30. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nekem is messze van sajna. Netes barátság meg nem tudom mennyire életképes, mennyire működne.
2011. okt. 30. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Igazából nem neten akarok irogatni!Csak ott találni valakit, aki hasonló helyzetben ját, mint én! És akkor ugy talizgatni..bulizgatni!! De neten irogatni nem akarok..persze csak eleinte, hogy megismerjük egymsát!!! De ez egy nagy bolondság..ugyhogy ugysem regizek sehová sem :(
2011. okt. 30. 20:07
 8/8 anonim ***** válasza:
Én is hasonló helyzetben vagyok. Van egy nagyon jó barátnőm, de neki már családja van, férje és gyereke, nem nagyon tud eljárkálni szórakozni. Barátom most nincs, a csoporttársaimmal pedig nem mélyült el annyira a kapcsolatom, hogy eljárkáljak velük, a tesóm meg inkább otthonülő, számítógépfüggő fajta, így nincs kivel bulizni menjek. Amúgy Budapesten élek. 24/L
2011. nov. 11. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!