Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Most mit tegyek? SÜRGŐS!

Most mit tegyek? SÜRGŐS!

Figyelt kérdés
13 éves vagyok fiú és farsangkor benszülöttek leszünk de nem ez a lényeg...én külön órára járok angolra 7-edikesekkel én 6-odikas vagyok. megkérdezték tőlem hogy mi leszünk én elmondtam de nem tudtam hogy nem szabad mert ezután 2 nappal történt az hogy megmondta a tanár hogy nem szabad.Erre meg egy 3 hétre elmondta az egyik lány hogy mi azok leszünk az egyik osztálybeli lánynak...De nem mondta meg hogy ki mondta el...én elmondta hazafele egyik haverommnak arra az meg elmondta a másiknak erre a másik azt mondta hogy mi a fa..ért mondtam el meg minden holnap biztos megtudja a tanár és a legrosszabbra szeretnék felkészülni.mit mondjak majd a tanárnak hogy miért történt ez?Bocsánat a helyesírási hibákért de ideges vagyok!!
2012. febr. 7. 19:26
 1/2 anonim ***** válasza:

De aranyos problémád van:D Durva, hogy ennyi idősen é is ilyeneken idegeskedtem:)


Egyszerűen mond meg a tanárnak, hogy nem tudtad, hogy nem szabad elmondani nekik és már elmondtad, és csak utána tudtad meg, hogy titkos:)

2012. febr. 7. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nyugalom, nem dőlt össze a világ. Mindenkivel megesik. Ha a tanár mérges lesz rád, kérdezd meg tőle, hogy miért beszéltétek meg mik lesztek anélkül, hogy megmondta volna: EZ TITOK!

Nem rossz szándékból tetted.

Ha lecseszne légy nagyon nyugodt, és ha hagy időt, hogy válaszolj, kérj egyszerűen nyugodt hangon elnézést, hogy kellemetlenséget okoztál, és nem szánt szándékkal tetted. Ha tudtad volna, hogy titok, akkor nem lenne probléma.

2012. febr. 7. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!