Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » A meztelen harcos? A link...

Lee12 kérdése:

A meztelen harcos? A link betöltése kicsit hosszú de megkérlek hogy várd meg

Figyelt kérdés

*****

ez a teljes könyv?

valamint hogy annyit értettem meg eddig hogy elég ha megcsinálok mondjuk 10 fekvőtámaszt de azt úgy hogy mondjuk óránként

mert hogy így nem fáradsz ki de a technikát megtanulod jól

de nem kéne előtte bemelegíteni? mert nem akarok óránként bemelegíteni pár gugolás húzodszkodás meg fekvőtámaszért?

szóval akkor ez a kérdésem + hogy az gész könyv e van fenn a linken



* Automatikusan eltávolított tartalom.
2011. okt. 22. 18:56
 1/4 lulu77 ***** válasza:
Ez az egész könyv. És én nem szoktam bemelegíteni előtte, max annyit hogy előtte "feszítgetem" magam, és utána kezdem el csinálni csak...
2011. okt. 23. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
na akkor el tudom olvasni:) és tapasztalatod szerint jó?
2011. okt. 23. 19:55
 3/4 A kérdező kommentje:

és ezt a nap folyamán sokszor kell csinállni? mert napi 1,5 órát egy huzamba is tudnék edzeni

csak arra meg nem jó mert itt az a lényeg hogy keveset de sokszor

2011. okt. 23. 20:47
 4/4 lulu77 ***** válasza:
Hát én eddig csak jót hallottam róla. Én személy szerint 1 hét alatt eljutottam 0 egykezes fekvőből egy nagyon nyögvenyelős de majdnem teljesen lemenős fekvőig. Ismétlem, 1 hét alatt!!! Szóval tényleg nagyon hatásos, egylábas guggolás már megy 5-5 db mindkét lábra. És igen, napi 5-ször szoktam én kb keveseket csinálni, most pl napi 5-ször csinálok 3db egykezes fekvőt székre, a következő a stokedli lesz aztán meg a föld... De amilyen jó ütemben haladok lehet hogy november végére már simán csinálom az egykezes fekvőket szabályosan a földön. Nagyon jó a könyv, sokat lehet belőle tanulni, amit aztán más edzéseknél is fel lehet használni. Szóval melegen ajánlom neked, nem fogsz csalódni szerintem. ;)
2011. okt. 23. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!