Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit lehet csinálni abban az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit lehet csinálni abban az esetben ha beleszerettem egy lányba de nem vettem észre hogy kicsit is érdekelném?

Figyelt kérdés

Pár hónapja ismerem és azóta szinte csak rá gondolok.

Eleinte úgy éreztem ő is kedven engem, de amikor felhoztam neki h találkozunk akkor benne is volt de hirtelen lemondta.


Utána hetekig nem is láttam.


Egyik reggel egy buszra szálltunk fel és foglalt nekem helyet amin meglepődtem és mondanom se kell hogy örültem is. Akkor elég jól elbeszélgettünk.


Most ott tartok hogy szinte átnéz rajtam, már annak is örülök hogy köszön. Próbáltam már ismét elhívni valahova de nemet mondott.

Ne írjátok hogy mondjak le róla mert egész nap ő jár a fejemben és nem is érdekel más lány.



Nem tartom magam csúnyának. Valószínűleg tudok szimpátiát kelteni az emberekben mert mindenkivel elbeszélgetek.

Az említett lány egyik barátnője pl tök jó fej velem pedig pár hete "ismerem" csak.


Tanácsokat szeretnék hogy mit tehetnék hogy közelebb kerüljek hozzá.


2012. febr. 3. 18:55
 1/4 anonim ***** válasza:
nem lehet hogy van pasija?
2012. febr. 3. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
lehet nem is akar többet barátságnál.első vagyok.amúgy ha úgy alakul akkor aktuális dolgokról beszélgess vele,dícsérd meg hogy jól néz ki,ilyesmik.
2012. febr. 3. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
ez a kérdés engem is érdekelne, csak fordított szereposztásban, hogy a fiú hirtelen miért szar le kb 1,5 hónapja, ha 1,5 hónapon keresztül éjjel-nappal beszéltünk...?!
2012. febr. 3. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Nincs pasija.

Szinte sose lehet látni fiúk társaságában, még buliban se, de az biztos hogy a fiúk érdeklik :D

2012. febr. 4. 09:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!