Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Melyik az a lánynév, amit ki...

Melyik az a lánynév, amit ki ki nem állhatsz mert undok ismerősöd volt akit úgy hívtak?

Figyelt kérdés

Én az Andreát, mert volt 1 olyan csaj, aki folyton faggatott mindenkit az életéről, indiszkrét kérdéseket tett fel, és aztán a legártatlanabb mondatod úgy hallottad később vissza hogy keresztebeállt a szemed.

a másik meg a Liliána. ő is ilyen pletykafészek volt de mellé még hisztis, elkényesztetett kis görcs is, azt hiszi hogy valami királylány mert agyon pénzelik.

Nektek van ilyen név, amitől borsózik a hátatok, olyat juttat eszetekbe?


2012. febr. 9. 03:19
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
38%
Nikolett, egyszerűen normális lánnyal ezen a néven még nem találkoztam. Ugyanakkor nem kapcsolom össze a nevet az emberrel, de valahogy a Nikiktől tartok. :D
2012. febr. 9. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
Viki: nos, egy ritka szemét fizetős csaj. folyton sajnáltatja magát, h neki milyen rossz az élete, mennyire csóró, stb. de azért simán ráhajt arra a pasira, akiről tudja, hogy az egyik barátnője fülig odavan. valamint simán lefekszik 50-es 60-as hapsikkal 20ezerért.
2012. febr. 9. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
Anita...blöááá. Ha kimondják ezt a nevet,mindig egy hazug kis ribanc jut az eszembe.Egyébként nem lenne rossz név, csak ez a csaj megfertőzte számomra
2012. febr. 9. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
Loretta :@ de utálom a viselőjét...
2012. febr. 9. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:

Szilvia-mert a párom vele kavart elöttem :D


Egy Renáta XD

2012. febr. 9. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 /Anita_'94/ ***** válasza:
:D
2012. febr. 9. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:

Klára-nagyanyám neve volt, folyton lehúzott minket pénzzrl, várta, hogy nyaljuk a talpát öcsémmel, miközben nem kaptunk tőle semmi szeretetet (pl. nem mentem el egy karácsonyi rokoni összejövetelre 39 fokos lázzal, erre telefonban nyávogott arról, hogy nem vagyok rá kíváncsi, azért nem mentem biztos), undorító módon beszélt velünk...


Adrienn-barátnőm volt, de egy apróság miatt berűgott meg elkezdte, hogy én csak kihasználtam őt, ami 1) rohadtul nem igaz, 2) neki 100x annyi kis hülyesége volt, de azt elvárta, hogy ezeket ne kezeljük akként, mert elég beképzelt volt

2012. febr. 10. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

Mirella, Judit, Kriszti, Klaudia.

Az első egy kötekedő cigány lány volt, a második egyszer szétvert, mert nem tetszettem neki, a harmadik állandóan hazudott és pletykált, az utolsó meg már általánosban is egy hatalmas prosti volt, negyedikesen már mutogatta magát és a nem szépeket leszólta...

2012. febr. 11. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
nekem a Lilla ilyen, egy csajt ismertem ilyen néven, beképzelt, tahó, hisztis. ja, egyszer megismertem egy kinézetre totál ugyanúgy kinézőt (Gabriella volt), és mint kiderült, a jelleme is ugyanolyan. még az öltözködési stílusuk is ugyanolyan volt.
2012. márc. 13. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Melinda
2012. ápr. 27. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!