Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Hívtak már valaha "korcsnak"?

Hívtak már valaha "korcsnak"?

Figyelt kérdés

Bocsi a kategóriáért, fogalmam se volt, hogy hova írjam, itt meg rendes válaszokat kapok.

Tehát, hívtak már valaha korcsnak? Pl azért mert csak egy szülőd él, vagy mert elváltak a szüleid, vagy mert van egy betegséged, vagy valami?



2012. febr. 11. 20:19
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem, de elég nagy primitívségre vall. Régen hallottam, hogy cigányok hívnak így félig magyarokat.
2012. febr. 11. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim válasza:

persze van ilyen

A gyerekek nagyon gonoszak tudnak lenni a suliban

2012. febr. 11. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

hívtak.

(némi hormonprobléma miatt szőrös a karom és a bajuszpihém is meg tud látszani, pedig nőből vagyok. ráadás, hogy fekete a hajam... ez van.)

túlél(t)em.

voltam már cigány, zsidó, b.zi és ezek kombinációi is. segond.

2012. febr. 11. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
92%

Igen, több okból is.

Az egyik, hogy testi torzulással születtem (műtöttek, nem látszik, csak eléggé gyenge a lábam)

A másik, hogy félig vend vagyok, anyai ágon.

2012. febr. 11. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Hívtak már igen , édesanyám német ,édesapám félig orosz félig magyar.Rajtam mind a kettő nép vonásai meglátszanak.
2012. febr. 11. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
ja és igen , voltam már náci , twájlájtos a túl fehér bőröm miatt , b_zi , ruszki , hitler.
2012. febr. 11. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim válasza:
szerintem te szítod a tüzet nem is vagy csak egy normál fazon ismerlek
2012. febr. 11. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Igen..félig ukrán vagyok.
2012. febr. 11. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 ava87 ***** válasza:
Itt, az oldalon már rám is mondták. Roppant nagy kreativitásra vall :)
2012. febr. 11. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Uhh, alig tudtam volna pár okot mondani amiért valakire mondaná valaki ezt a szót, valahogy a ti okaitokra nem gondoltam. Elnézést. És köszönöm a válaszokat!
2012. febr. 11. 20:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!