Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Szerintetek korrekt a lány?

Szerintetek korrekt a lány?

Figyelt kérdés

Megkértem a barátnőmet valamire, amit nagyon szeretnék. Nem szex, ne gondoljon senki olyasmire. És azt mondta, hogy ha nagyon szeretném, megteheti. Amikor emlékeztettem rá, hogy megígérte, akkor azt mondta, hogy ez nem volt igazi ígéret, mert feltételes módban van... tehát mondott valamit, ami ígéretnek tűnt, csak azért hogy én ne nyaggassam, de nem is gondolta úgy :S


A kérés amúgy nem volt akkora dolog, kicsit banális, ezt magam is belátom. Ettől még viszont rosszul esik, ha elutasítja. Mindenesetre nagyon sok kérésnél volt ugyanez. Arról van szó, hogy nagyon sokszor keltem fel miatta reggel fél 7-7 körül, hogy reggel 9-re mikor felkel, már ott legyek nála. De mikor miattam kellett volna neki korán kelnie, pl egy korai keléses kirándulásnál, akkor mindig húzta a száját. Viszont mikor sok dolga volt otthon, akkor már korán felkelt, de énmiattam sose akart és ez szarul esett. A kérésem az volt, hogy egyik nap jöjjön át 9-re, akkor az egész nap a miénk a lakás. Jólesett volna látni, hogy nemcsak én teszem meg ezt az erőfeszítést miatta, hanem ő is megteszi nekem, ha kérem.


2012. febr. 16. 09:32
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Hát...ezekszerint te többször mész át hozzá,mint ő hozzád?Vannak ilyen kényelmes emberek...Lehet nem szeret annyit nálad lenni.
2012. febr. 16. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:

Többször, de ennek más oka is van, amiről nem ő tehet. De nem annyira a kérés a lényeges. Azt csak leírtam, h tudjátok miről beszélek.


A fő kérdésem, hogy korrekt dolog látszólag megígérni valamit, ezzel átverni a másikat, aki elhiszi; és mikor a másik rákérdez, csak széttárni a karunkat? Szerintem nagyon nem!

2012. febr. 16. 09:49
 3/17 anonim ***** válasza:

ebből is láthatod, hogy a kierőszakolt ígéretek semmit sem érnek


inkább beszéljétek meg, hogy ki, mit, hogyan szeretne

2012. febr. 16. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Megbeszéltük. Tudtára adtam, mit szeretnék. Semmi sem történt. Na most akkor? :S
2012. febr. 16. 10:05
 5/17 anonim ***** válasza:
Ne legyél papucs.
2012. febr. 16. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
ok de mit kéne tennem amitől kevésbé leszek az?
2012. febr. 16. 10:15
 7/17 anonim válasza:
szerintem sem volt rendes tőle, de az még nem jelenti azt, hogy nem szeretne téged, csak bizonyos dolgok valamivel fontosabbak, mert talán kötelességnek érzi.és lehet hét alvó, vagy nem tudom
2012. febr. 16. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:

Hétalvó, az tény, én nem is azt akartam, hogy mindig kora reggel keljen fel miattam, hanem szerettem volna tudni, hogy ezt hajlandó egyszer megtenni a kedvemért. De nem...


Amikor korán felkel, akkor az nem csak kötelességből, hanem saját hobbik miatt is teszi.

2012. febr. 16. 10:55
 9/17 anonim ***** válasza:
Legközelebb mikor kérsz valamit akkor kérdmeg, hogy ígérjae meg és ha megígérte akkor jogosan tudod mondani "de hisz megígérted". Neki se jó, ha segget csinál a szájjából. Gondolkozz előre. A papucssággal vígyázni kell, mert rosszul is elsülhet aztán nem lesz barátnőd. Ne változz meg semmiképp se. Annyiban változz amit előbb írtam és fogad el, hogy ő nem tud sokmindent megtenni érted. Ha neked rosszul esik, hogy te többet teljesítesz akkor vegyél visszább és egálban lesztek vagy ne panaszkodj. Tedd azt ami helyes és ne azt ami helytelen.
2012. febr. 16. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:

Nehéz azt elfogadni, hogy ilyen, még talán az a legjobb, ha én veszek vissza.


Tulajdonképpen azért nem kértem, hogy ígérje meg, mert azt hittem ez egy normális ígéret. Én is mondom olyat, hogy "megtehetem", de nálam az egy ígéret... nem szoktam ennyire körmönfontan ragozni a szavakat, hogy később kibújhassak dolgok elől.

2012. febr. 16. 11:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!