Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Problémás gyerekek » Hogy viselik a szomszédok a...

Hogy viselik a szomszédok a gyerekeitek által keltett zajokat? Sírás, mászás, sikongatás?

Figyelt kérdés
2011. jún. 28. 06:53
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
66%
4 lakásos társasházban élünk. Alul ketten, felettünk ketten. Az átlós felső szomszéddal sosem volt gond, a földszinti húzza a száját(idős savanyú képű házaspár), de nem szólnak, a felettünk lakókkal meg egész jóban vagyunk szerencsére. Ők mondják, hogy sokszor hallani a hisztit, meg amikor én is felemelem a hangom rá ha rosszalkodik, de náluk meg folyton dübörgés meg kutyaugatás van, szóval nem kötekednek, na meg mellesleg 3 gyerek ott is, csak ők már nagyobbak..
2011. jún. 28. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
100%
Még nem szóltak érte. A gyerek az gyerek, ettől függetlenül azért figyelek rá, hogy ne este 10-kor jusson eszébe hintalovazni vagy székeket tologatni. Reggel a lépcsőházból lefele pedig "csendkirályt" játszunk. de vannak eseteke amikor sajnos nem tudok semmit tenni.
2011. jún. 28. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
66%

Szerencsére minden irányban kisgyerekesek laknak:) Tehát 6 év alatti gyerekek. Így nem szólunk be egymásnak mert mindenkinek vannak sírósabb rosszabb időszakai meg jobbak.Az én lányom mostanában hajmosáskor üvölt mint akit nyúznak (21 hós)..

De máskor meg a szomszéd 1 éves kislánya sírt minden éjjel mert jött a foga.

2011. jún. 28. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
80%
Mi családiban lakunk, az egyik szomszédban egy házaspár a férj szüleivel és 1 1 éves kisbabával, a másik szomszéd meg egy idős házaspár, de senki nem szokott szólni, ha a gyerek kint van az udvaron és sír vagy ha éppen szétpakolja elég hangosan a házat:D A te szomszédaid hogy viselik?:))
2011. jún. 28. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
66%
Kevéslakásos társasházban lakunk, mindenhol kicsi gyerekekkel (felettünk is gyerekesek laknak). A kisfiam 9 napos volt, mikor a fenti szomszéd felhívott éjjel fél 12kor, hogy hallom-e hogy sír a baba, és ha igen tudom-e mit kell csinálnom vele. Had ne írjam le hogy mennyire ideges lettem ettől.....
2011. jún. 28. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat. Nálunk akkor volt egész éjjeles dörömbölés, amikor hazahoztuk a gyereket a kórházból. És persze hogy nem tudtam megnyugtatni, amikor azzal idegesítettek a szomszédék, hogy verték a falat, másnap meg közölték, hogy csináljak már valamit a gyerekkel, hogy ne ordítson.

Azóta a mászás miatt is van dörömbölés, de már volt sikongatás miatt is. TUDOM, hogy hangos, tényleg, de ennyire nem lehet elviselni? Nappal? Nálunk szinte csak kisgyerekesek laknak, óvodás vagy kisebb gyerekkel, mégis megy a meg nem értés. Pl. jön a foga a gyereknek éjjel, felkelek hozzá óránként, minden ébredéskor, reggel 8kor leteszem, hogy most már megmosdanék, erre verik a falat. Mindig, fél percen belül. Most bolondok? Már nem is köszönünk egymásnak.

2011. jún. 28. 12:08
 7/32 anonim ***** válasza:
60%

mi csak öregekkel vagyunk körülvéve, de abból nagyon sokkal, egy kivételével mindegyik imádja a csajszit. az az egy viszont épp fölöttünk lakik és folyamatosan kopogott lefelé, cetliket dugdosott az ajtónk alá, feljelentett a k. képviselőnél, megnyomta a csengőt majd felment, letelefonálgatott majd ránk csapta a kegylót. stb. volt olyan karácsony, amikor letelefonált mikor a gyereknek bekapcsoltuk az izzósoron a zenét... pedig az nem egy 5.1.-es hangzás. de beszélni nem lehetett vele, ajtót nem nyitott, a lépcsőházban szó nélkül otthagyott, teljesen őrült volt a nő.

nagyon sokáig tűrtem, aztán egyszer betelt a pohár, felmentem, becsöngettem, persze nem nyitotta ki, akkor az az ajtón keresztül elmondtam a véleményem róla és egyszerűen tettem egy bejelentést a rendőrségen. első és remélhetőleg utolsó bejelentésem volt, nem kedvelem ezt a fajta elintézési módot, de itt egyszerűen nem, volt már eszközöm.

kijöttek, meghallgatták a nőt, megkérdezték a szomszédokat (persze senkinek a világon semmi baja nem volt velünk), aztán közölték a banyával (bocsi, azóta is így hívom), hogy ezek alapján jogosan tehetnék feljelentést, a nő pufogott még egy darabig, rendőrállamozott, meg ismerőseit emlegette, de befejezte a hülyeségeit.

2011. jún. 28. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
61%
Szomszédunkban egy középkorú házaspár lakik, két lányukkal. Egyik tanítónő, a másik orvos, sokat vannak itthon, tanulnak, készülnek. Jóban vagyunk velünk. Kertes házban lakunk, de nyáron, amikor ők sokszor pihenni szerettek volna, nálunk akkor indult be az élet a három gyerekkel. Azért próbáltam rá figyelni, hogy a medencében ne csapjanak akkora zajt, mintha 20-an lennének, az utcán ne előttük rajzolják tele a járdát és ne ott biciklizzenek, szóval mi nagyjából alkalmazkodunk hozzájuk. Sajnos anyu szomszédja olyan, ha ott vagyunk a három gyerekkel, hogy ott képtelenség pihenni. Folyamatosan az utcán sikoltoznak, kiabálnak, futkosnak, csúnyán beszélnek a 3 évestől a 13 évesig. Az én gyerekeim angyalok hozzájuk képest.
2011. jún. 28. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
89%
hát nem irigyellek,de ugyanakkor a másik oldalt is megértem kicsit.mi családi házban lakunk ahol anyuék laknak lent,nagyon lehallani mindent,főleg a rohangálásait,de nem szolnak érte,viszont amit tudok megoldom,pl jött az mindig mindenhol ugrálok időszaka,na az ám a zaj,vettünk neki a szülinapjára összegyűjtött pénzből egy ugrálóvárat,a ott ugrálhat kedvére.be is jött napi szintem használja.az egyik szobából ki a másikba be szaladgálással nem tudok mit csinálni,de a széket tologatni nem engedem,radiátort verni nem engedem,bottal ütni a padlót nem engedem,szóval azért van amit csak kint szabad.és ezt szépen meg is tanulta.viszont van egy nagy fiam ő 19 éves,kedvence az örült hangerőn hallgatott zenehallgatás,persze este is,na ez viszont már engem is zavar,és bizony szólok érte.hallgassa napközben amikor elvesznek a zajok vagy senkit nem zavar,de este már minden zaj nagyon hangos tud lenni,és bizony szolok érte.hát nem is teszik neki,de mit tegyünk ilyen az együttlakás.
2011. jún. 28. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 A kérdező kommentje:
amiket írtál, azokat én sem engedem, a székekre mi filcet ragasztottunk, de a dörömbölős persze nem, át is hallatszik.
2011. jún. 28. 18:05
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!