Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Ha koncertre megyek akkor ott...

Ha koncertre megyek akkor ott helyben is megvehetem a belépőt igaz?

Figyelt kérdés
Nem vagyok jártas a dologban :D Nem tudom hogy megy ez....
2012. febr. 24. 19:26
 1/2 anonim ***** válasza:
Hát egy Nagybácsi-kisnéni koncertre valószinüleg ott helyben is megveheted, de egy rihanna vagy lady gaga koncertre már 2hónappal előtte is elfogy a jegy
2012. febr. 24. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
ez teljesen koncertfüggő, meg gyakran helyszínfüggő is. van, ahol csak elővételben árulnak jegyeket, és ahogy az előttem lévő írta, elég gyakran fordul elő (nem csak rihanna meg lady gaga kaliberűeknél, hanem kisebb, de azért népszerű koncerteknél is!), hogy elfogynak a jegyek, ezért már nem tudsz helyszínen a rendezvény előtt jegyet venni. viszont sok helyen van az, hogy az elővételes jegyeken kívül eltesznek x jegyet, hogy a helyszínen is lehessen venni (ezzel pl. a budapestre vidékről érkezők dolgát könnyítik meg). szóval érdeklődj a koncert szervezőitől, a helyszíntől, és a zenekartól.
2012. febr. 24. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!