Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mikor jönnek rá az, hogy nem...

Mikor jönnek rá az, hogy nem a pénz és a tökéletes külső a legfontosabb dolog?

Figyelt kérdés
Az utóbbi értem azt, hogy az lehet egy férfi, egy nő vagy valamilyen termék, amit a piacra dobnak.
2012. febr. 25. 10:49
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

A külső mindenkinek számit, de mindenkinél másképp.Van akinek csak az arc a fontos, hogy tetszedjen, szimpatikus legyen a másik esetleg ne legyen kövér.Van aki továbbviszi ezt a dolgot és azt nézi, hogy a másik divatos, stilusos ruhákban járjon és van aki mégtovább viszi a dolgot és elvárja, hogy a párja értsen egy csomó mindenhez, legyen menő, energikus kisugárzás, jó duma.Szóval szintek és szintek, én megmaradok az első szintnél, arcban tetszedjen és ne legyen kövér, meg hülye se.


Hogy mikor jönnek rá, talán mikor felnőnek vagy talán mikor balesetük lesz, tragédia történik a családban vagy talán soha.A lényeg hogy te ne legyél olyan, legyél te az amit látni akarsz a világban.

2012. máj. 18. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim válasza:
A legnagyobb hiba a leg szóban van. Fontos a pénz is és az ápoltság, így a szépség is, az egészség is, a műveltség és sorolhatnám még. Viszont nem a leg a fontos, hanem a harmónia. Legalább is jó lenne, nekem is, ha lenne.
2012. máj. 18. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Kit érdekel az egész, mindenki tökéletes külsőt, mesés gazdagságot és test lelki egészséget akar magának és családjának ha ezek megvannak akkor az emberek 99,9999%-a minden mást l e s z a r, MINDENT! a többi üres duma, mellébeszélés, gyerekes mézes máz ("a pénz nem boldogít" "a külső nem minden" meg efféle f a s z s á g o k...) A legtöbben ezeket még önmagunknak is képtelenek beismerni.
2017. febr. 12. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!