Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Ha magánterületre lépek, amit...

Ha magánterületre lépek, amit kutya és biztonsági őr véd, mi történik, ha elkapnak?

Figyelt kérdés
2012. febr. 25. 15:14
 1/3 anonim ***** válasza:
Bele fog harapni a roti a s.ggedbe és a biztiőr még el is ver a botjával.:D
2012. febr. 25. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én biztonsági őr vagyok.

Először szól hogy hagyd el a területet.

Ha nem hagyod el akkor nyugodtan lökdöshet kifelé.

Ha megütöd vagy ilyesmi annak meg kutya lesz a vége :)

2012. febr. 26. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Megütni? Jó isten, eszembe nem jutna ilyesmi, örülnék, ha baj nélkül kimehetnék.


Nemrég bementem egy olyan területre, amit biztonsági őr és kutya védett. Befele menet teljesen kihaltnak tűnt, kifele jövet láttam, hogy cirkál az őr. Alig mertem kimenni, és amikor már félúton voltam, láttam, hogy kb. 200 méterre ott áll. Nem láttam, hogy merre néz, de simán észrevehetett, egy nyílt, sík terep volt. Elkezdtem futni, de nem kiáltott utánam vagy ilyesmi.

Vagy nem vett észre, vagy... fingom sincs. Talán nem volt kedve futni utánam. De mégiscsak az lett volna a dolga, hogy elkapjon, nem?


Szóval ilyen esetben nem jelentenek fel, köteleznek bírság fizetésére, vagy ilyesmi? Ha felszólít, hogy hagyjam el a területet és elsunnyogok, akkor ennyivel megúsztam?

2012. febr. 28. 17:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!