Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Nem hiszem, hogy...

Mit tegyek? Nem hiszem, hogy kiderülne a dolog, e ha elmondom, akkor félek minden barátságnak vége!

Figyelt kérdés
Kb. egy évig jóban voltam, az osztályomból néhány lánnyal. Ők mindig is a menő lányok... Ezért nem hiszem hogy szerettek, ám egyszer beszélgettünk a többi osztálytársunkról, és kettőről hazudtam egy őrültséget... Késöbb az egyikükkel jóba lettek és kitudódott a hazugság. Összevesztünk és nagyon megharagudtak rám. Aztán az osztály többi lányával nagyon jól összejöttünk, és most az egyik legjobb barátnőm az a lány akiről hazudtam. Nagyon szörnyű a lelkiismeretem, és rettegek, hogy kiderül, mit tettem... Nem hiszem, hogy azok a lányok, akikkel összevesztem elmondanák, de van rá esély... S.O. S.!!!
2012. febr. 25. 18:33
 1/4 anonim ***** válasza:
57%
Azt gondolom,minden dologgal csak akkor kell foglalkozni,ha már ott tart az ember.Ha kiderül,ne tagadd le!Kérj bocsánatot!Ha van értéke a barátságnak,akkor folytatódni fog,ha nincs,akkor úgyis mindegy.
2012. febr. 25. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
szerintem egy részben igaza van az ellőttem írt embernek!de az igazság az mindig kell!mond el neki minél hamarabb és mond,hogy mostmár bármit megtennél érte!ha a másik lánynak elmondták,vagy kikotyogták a hazugságot,akkor itt is simán kitudódhat!de ne azért mond el neki,mert hogy lelkiismeret vagy meg fogja tudni,hanem azért,mert a barátod!aztán jöhet a lelkiismeret!nem baj ha véletlen nem mondod el neki rögtön,mert ilyen helyzetben én is egyszer-kétszer megtorpannék!de szerintem mond el neki,és azt is hogy mostmár nem úgy gondolod,mint azellőtt!ha meg (ahogy mondta)értékes a barátság,akár rögtön,akár idővel,de meg fog bocsátani!sok sikert hozzá!
2012. febr. 26. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
igazából én is azt mondom:rögtönözni a legjobb,de nem minden helyzetben!
2012. febr. 26. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
mit hazudtál??így lehetne tudni mennyire borulna ki ha megtudná
2012. márc. 3. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!