Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Fura dolgokat kérdeznek tőlem...

Fura dolgokat kérdeznek tőlem a szomszéd gyerekek. Mit mondjak a szüleiknek?

Figyelt kérdés

Már kicsit vicces de nem örülök neki hogy ilyeneket terjesztenek. A falusiak szeretnek emberekről kitalálni dolgokat és engem se hagytak ki. Páran kitalálták hogy biztos gengszter vagyok csak azért mert kopasz vagyok, férfias arcom van és izmos vagyok mert régen thai boxoltam meg járok úszni. Na meg néha jönnek hozzám hasonló haverok is. A szomszéd gyerekei (5 év körüliek) meg olyanokat kérdeznek hogy pofám leszakad. Ma is olyanokat kérdeztek hogy hányszor voltam sitten meg hogy sok embert raboltam-e ki meg ilyen hülyeségeket. Kitudja miket hallanak másoktól. Mit tehetnék ez ellen?

28/F


2012. febr. 25. 22:41
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
33%
Beszélj a szülőkkel, hogy a gyerekeik igen pofátlanok kezdenek lenni... Ne bántsd meg Őket, és ne szólj be erősen, mert a kisgyerekek esetleg egy sima 'nem tartozik rád'-ból kreál olyat, hogy te eltángáltad, és elküldted melegebb éghajlatra. Csak okosan, hogy nehogy te gyere ki belőle rosszul. 14/L
2012. febr. 25. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
87%
Ha akarsz, válaszolj röviden és lényegre törően, de ne magyarázkodj. Mondd, hogy nem voltál sitten és nem raboltál embert. Ne bizonygasd, elég egyszer, ha elmondod, utána már ne válaszolj.
2012. febr. 25. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
Nem szoktam válaszolni. Vagy ha igen akkor 1-2 szavas mondatokkal.
2012. febr. 25. 22:47
 4/19 anonim ***** válasza:
az bőven elég :)
2012. febr. 25. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
80%

Amíg csak gyerekek beszélik,addig szerintem tojd le.

Akkor kell közbelépni,ha esetleg ezt komolyan veszi egy felnőtt,és ő kezdi el terjeszteni rólad ezt a dolgot.Akkor tudsz hitelrontás miatt pert indítani,meg hát Amerikában van ilyen is,hogy rémhírterjesztés,nem tudom...de hitelrontás az tuti van a magyar B.T.K.-ban(Büntető Törvénykönyv),de szerintem amíg csak gyerekek beszélik,addig nem tehetsz érdemben semmit,ill. a max. amit legálisan tehetsz,hogy beszélsz a szüleikkel,hogy beszélgessenek el a gyerekeikkel,hogy ne csináljanak (legközelebb) ilyesmit,mert ez nem jó móka,és ha felnőttek lennének,akkor megüthetnék a bokájukat emiatt...

2012. febr. 25. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
84%
Nem lehet, hogy a szüleik pletykálnak, a gyerekek elhallják, közben meg azt sem tudják, miről beszélnek?
2012. febr. 25. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
Kérdezz vissza, hogy: szerinted? vagy hányszor loptál a boltból? Ha azt mondja, egyszer sem, mondd neki, hogy tudod, ki hiszi el, vagy ezzel etess mást.
2012. febr. 25. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
Szerintem meg ne kérdezz vissza, mert provokációnak hat és akkor biztosak lesznek abban, hogy tényleg igazak a pletykák.
2012. febr. 25. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
53%
"Menjetek játszani büdös kölkök" szöveg bevál. :D
2012. febr. 25. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
60%

Nekem is az a véleményem, mint a 22:56 válaszolónak.

A gyerekek nem kreálnak ilyen dolgokat maguktól.

2012. febr. 25. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!