Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Szerintetek milyen kép a...

Szerintetek milyen kép a gáz/nevetséges vagy unalmas amit a lányok tesznek fel magukról? Pl tükörben fényképezés stb

Figyelt kérdés

szerintetek ha valaki olyan képet tesz fel amin bajusz van felrajzolva az arcára mintha egy cica lenne az aranyos vagy gáz?

pl [link]


2012. febr. 26. 10:33
 1/7 anonim válasza:
23%
ha el fogadol egy jó tanácsot semmilyen képet sem teszel fel magadról max egy igazolvány képet
2012. febr. 26. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
kösz de nem értem mért jutottál erre a következtetésre mikor azt sem tudod hogy nézek ki xD
2012. febr. 26. 10:40
 3/7 anonim ***** válasza:
28%
Aki a közösségi oldalakat önkifejezésre használja az buta és naiv. Célszerűen annyi és olyan képet kell elhelyezni, ami alapján az ismerősök azonosítani tudnak és nem szégyellik, hogy valaha beszéltek veled. Az igazolványkép erre pont alkalmas.
2012. febr. 26. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
70%

Attól függ, mennyi idős az illető. :)

Én 30 évesen röhejes lennék vele, de egy 6.-as farsangi maszknak tök jó. :)


Szerintem pont ilyen gáz a csücsörítős, tükörben pózolós saját magát fotózós, barátnővel tükörben pózolós.

15 éves kis lányok sörösüveggel cigivel pózolós, meg hasonlók.


Akkor már inkább a cica bajusz legyen.

2012. febr. 26. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Na ha én az igazolvány képemet raknám föl mindenki letagadna és azonosítani sem tudna xD
2012. febr. 26. 11:06
 6/7 anonim ***** válasza:

Gáz: koszos tükörben pózolgatok,csücsörítős,pucsitós,kint van a fél csöcse, cigit fogom,piát fogom -> ezek közül az a gáz,mikor 'eldugják',hogy 'ne látszódjon' aztán meg írogatnak,hogy 'jajjj vedd le ezen látszódik,hogy ....tudod.xddd' na az ilyen gáz,szerintem.


Amúgy meg nem igazán izgat ,hogy ki milyen képet oszt meg a külvilággal addig amíg én nem vagyok rajta:d,mert általában az olyan képeken olyan a fejem,mint egy fogyatékosnak.15l

2012. febr. 26. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Na azt én is bírom mikor koszos tükörben pózolnak és senki nem veszi észre mert a kipakolt mellekre fókuszálnakXD
2012. febr. 26. 14:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!