Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mit gondolsz erről? Nem...

Mit gondolsz erről? Nem bonyolult és túl nehéz?

Figyelt kérdés

:) Hello..


Leírok pár sor idézetet David Angsten-től, és kérlek, ha

tudsz, válaszolj vagy reagálj rá a saját elképzeléseid szerint! Köszönöm!!


"Szépség és Halál. Ezek a legnagyobb titkok.

Mi másért tanulna az ember, ha nem azért, hogy ezt a testvérpárt szolgáljuk?


David Angsten"


Én a szépséget választom. Ugye, rengeteg nem szép ember

van, akkor mégis miért kell nem szépnek lenniük, ha az

pszichológiailag rossz, mert a szép jó, akkor ez most hogy

van?! Elég bonyolult kérdés, és engem ez régóta foglalkoztat, tehát mindenképp szükségem van valami szépre magamból, hogy szeressenek, tökmindegy mi az?!..



2012. márc. 7. 03:27
 1/4 A kérdező kommentje:
Ez nem érdek?
2012. márc. 7. 03:28
 2/4 Andizsuzsi ***** válasza:
És mi a szép? Kant szerint az, ami érdek nélkül tetszik. Egyébként minden emberben van szépség. Nem mások kell, hogy szépnek lássanak, hanem magadban kell a sajátodat megtalálnod. Ha saját magaddal rendben vagy, akkor mások is rendben lévőnek (szépnek?) fognak látni.
2012. márc. 7. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm! :)

Jobban vagyok!

2012. márc. 7. 23:36
 4/4 anonim ***** válasza:
A kérdésed nagyon jogos, de az idézet nem biztos, hogy pont arra vonatkozik, amire Te érted. Mielőtt olvastam a kiegészítésedet, az idézetet a művészetre értettem, valami szépség létrehozására, nem pedig arra, hogy mi magunk szépek legyünk. Inkább, hogy valamit széppé tegyünk.- Ettől még igazad van, de az idézet szerintem nem ide vonatkozik.
2012. jún. 1. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!