Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Milyen érdekes bliccelős...

Milyen érdekes bliccelős trükköket láttatok már?

Figyelt kérdés

Gondolok olyanra, hogy én pl. láttam olyat,hogy a 4-6-oson, egy fiata srác észrevette ,hogy jönnek a közterületesek, gyorsan berakta a zenét a fülébe és mereven az ajtó felé fordult és vállon veregette az őr meg kopogtatta a hátát, majd mikor nyílt az ajtó a fickó leszállt és elsétált csak úgy:D


Máskor pedig egy nő telefonált mellettem magyarul ,majd mikor jöttek a közterületesek úgy tett mintha nem vette volna őket észre majd megveregették a vállát ő meg dühösen mint elkezdett franciául beszélni és jó hangosan már-már kiabált az közterületessel és elég sértett fejet vágott majd az ellenőr csak legyintett egyet és tovább ment...:)



2012. márc. 8. 15:51
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nekem általánosban volt egy kicsit flúgos, idősebb magyar tanárnőm. Haláli volt az öreglány, ő rendszeresen azzal szórakozott, hogy ha meg akarták büntetni, akkor valami kamu címet diktált be, hozzá névnek magyar költők múzsáinak a nevét. Egy olyan ellenőr sem volt, aki visszakérdezett volna. :D
2012. márc. 8. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ez nagy:DMi egyszer buliból jöttünk haza első hévvel és persze nem volt nálunk egy forint sem.Beültünk a ficakba és amikor jött a kaller,úgy tettünk,mintha mindannyian kidőltünk volna.Odaálltak mellénk ébresztgetni,de nem reagáltunk,pedig már nem voltam messze attól,hogy kitörjön belőlem a nevetés:DVégül feladták:)Utána már csak annyit láthattak,hogy röhögve szállunk le:D
2012. márc. 8. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

láttam már sok mindent, de a gyanakvó ellenőröket nem könnyű átverni. az idegennyelv-trükköt már én is alkalmaztam, jött az ellenőr, telefon elő és gyorsan németül elkezdtem dumálni. megpróbált lehúzni, de úgy tettem, mint aki nem ért magyarul :D


egyszer meg kamu nevet diktáltam be, mire rákérdezett a keresztnévre, hogy névnap? na lefagytam. aztán a hátam mögül egy öreg nénike lesúgta :D

2012. márc. 8. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
nem lehet kamu címet mondani elkérik az igazolványokat. Mondjuk én nem vagyok pesti, nekem mesélte valaki
2015. máj. 6. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!