Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Cigány lányok miért öregednek...

Cigány lányok miért öregednek hamarabb?

Figyelt kérdés
és miért nem tesznek ellene

2012. márc. 9. 12:06
 1/9 Zenon ***** válasza:

Azért,mert hamarabb érnek,többet k*rnak,így gyorsabban

ki is égnek.Genetika.

2012. márc. 9. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Szerintem öregedés helyett az érés szót kellene használni. A cigány lányok sokkal hamarabb megérnek mint a magyarok. Úgy értem, hogy sok esetben (nem mindig !!!) egy 17 éves cigánylány már úgy öltözködik és viselkedik, mint egy felnőtt nő, ezzel szemben egy magyar sokszor még 23 évesen is a fiatalkorát éli.
2012. márc. 9. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
ez a kérdés :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
2012. márc. 9. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Zenon ***** válasza:
100%

,,egy 17 éves cigánylány már úgy öltözködik és viselkedik, mint egy felnőtt nő"


Már egy 12 éves is sokszor.


Bocs az off-ért

2012. márc. 9. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Genetika. Minden déli/mediterrán/latin típusú nő hamarabb öregszik. Nézd meg a görög, olasz stb. nőket.
2012. márc. 9. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

azért, mert 25 éves korukra szülnek egy szakajtó gyereket, egyiket a másik után és ettől elfolynak, lepukkannak, dagadtak lesznek. egyszóval ápolatlan, lelakott, ronda valamik lesznek.

nem szép dolog, de én úgy undorodom az összes cigánytól, hogy az nem igaz.

2012. márc. 9. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Hopp-hopp! "Nézd meg az...olasz nőket!"

Nos, őket 55 évesen is meg lehet nézni. Szépek, jól öltözöttek, edzőteremben kidolgozottak, fiatalosak, élők, nem félnek hosszú hajat viselni..bár a magyarokban volna nannyi bátorság, öntudat, mint bennük (mondom ezt nőként). Ott kivételek azok, akikre te gondolsz.

2012. márc. 9. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én már rengeteg cigány lányt láttam 8 évesen szívják a cigit mennek mint az úriak és láttam már egy 12-13 éves korú lányt is az meg olyan volt mint egy r*banc szerintem már biztos került már farok belé.
2015. jan. 3. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Én olyanról is hallottam a médiának köszönhetően hogy 5 vagy 6.osztályos lány már terhes volt a szerelmétől 11-12 évesen de ő vissza szeretne menni az iskolába az osztálytársaihoz. Talán nem kellett volna olyan hamar felcsináltatnia magát. Meg sok cigány lány azért érzi 12 évesen is felnőttnek magát mert sokszor őket a kúltúrájuk és hagyományaik miatt máshogyan nevelik. 6-7 évesen már főzni tanítják őket meg stb dolgok.
2023. aug. 14. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!