Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mit lehet tenni ha a szomszédb...

Mit lehet tenni ha a szomszédba élő gyerek állandóan bőg meg vinnyog és áthallatszik? Többi lent.

Figyelt kérdés

Lakótelepen élünk és a szomszédba lakik egy kisgyerekes anyuka. 1 éves mult a kisfiú. Egésznap azt hallgatjuk ahogy vinnyog meg üvölt. Ma hajnalba arra keltem fél 4 kor hogy bömböl megint.

Mit lehet csinálni?


2012. jan. 28. 11:30
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
33%

Én már alig várom, hogy az én gyerekem bőgjön meg vinnyogjon a szomszédoknak, mert eleget hallgattuk heti 5x az éjszakai bulizásaikat...

28 hkm.

2012. jan. 28. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
70%
én ikerházban lakom és ígyis hallom a szomszéd gyerekének a visítását...szívem szerint szívlapáttal tudnám fejbe***ni, de hogy a kérdésre válaszoljak nemtudsz igazából mit csinálni megszoksz vagy megszöksz.
2012. jan. 28. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
83%
Semmit!Nálunk is ez volt, eltelt így jó két év, és kinőtte a kislány!
2012. jan. 28. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
63%
Biztos borzalmas lehet, de ez a legnehezebb helyzet. Egy 1 éves gyereknek még elég nehéz megmagyarázni, hogy ne vinnyogjon, meg üvöltsön, mert zavarja szomszédot. Ha mernél szólni az anyatigrisnek, letépné a nadrágod :-)
2012. jan. 28. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
71%

Hát nálunk is ez a helyet,többször beszéltünk a szülőkkel,de nem hatott.Nem is az a baj,hogy néha sír,hanem hogy egész nap ordít ordít és vinnyog.

Szóval nálunk eljött egy szép napon a bosszú ideje,ahogy lefeküdtek aludni bekapcsoltunk valami türhetetlen zajú rockot aztán lehalkítottam meghallgatni bőg e már..és élveztem tovább fülvédőben.Egészen reggel 7:30ig amíg kelni szoktak ők.

Aztán ha napközben elkezdett topozélkolni,vinnyogni öcsémmel ugyanígy elkezdtünk ordítani vinnyogni ugrálni.A végén ők jöttek át mindig éjjel szólni,hogy jajj ne legyünk már ekkora kö csö gök..Ennyi kb 10 nap kellett,ahhoz hogy maximum csak ritka esetben halljuk felsírni és az sem tart már akár órákig mert nagyon igyekeznek gyorsan csendben maradni.

19-16 F

2012. jan. 28. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
57%
Én vagyok a bosszús : ott egy 1.5 és 3 éves van
2012. jan. 28. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
49%

Én úgy gondolom őket is zavarja, meg azt, hogy ekkora gyereknél nem igazán tudsz mit tenni..

Zavarni nyilván engem is zavarna, de nem tudok érte haragudni, az élet (gyereknek fel kell nőni és vannak ilyen időszakok) ilyen, elmúlik..

Nálam is trappoltak a szomszédban a gyerekek, de hát GYEREKEK!

2012. jan. 28. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
56%

Ezt nem lehet csak arra fogni,hogy jajj ezek csak gyerekek.

Mert ne hogy már éveken keresztül kelljen szenvednem éjszaka mert nem tud aludni és bőg és nappal mert játszik és ordít -.-

2012. jan. 28. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
81%
A szülő se tud mit csinálni vele, hidd el, ő is ideges, főleg, mert tudja, hogy téged is zavar. Nekem van egy 3 évesem és mindjárt születik a picur. Most csináltuk meg a gyerekszoba teljes falának hangszigetelését, ami a szomszéddal közös. Kb 60ezerbe került, de legalább nyugi lesz - a szomszéd se lesz ideges és én se.
2012. jan. 28. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
71%
Nálunk azzal szórakoznak az unatkozó anyukák, hogy beállnak a házunk elé az út KÖZEPÉRE és ott ordibáltatják a kölykeiket, míg ők beszélgetnek, pedig nem lenne olyan messze a játszótér. A gyerek ordít, anyuka meg csak nevetgél, aztán ha jön egy autó, mert ugye az út arra van akkor meg ordít, hogy jajjj xy gyere, elüt az autó, mint egy sakál. Az volt a csúcspont mikor nyáron nagyon súlyos betegségem volt, sokat kellett pihennem, de még az ablakot se lehetett kinyitni, mert ott ordítoztak előttünk és a fákat cibálták. Akkor kiszóltunk, hogy esetleg el lehet menni a saját kapujuk elé... De 1 éves mondjuk még elég kicsi, neki nem lehet olyan könnyen szólni, meg azért biztos nem könnyű a szüleinek sem.
2012. jan. 28. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!