Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Jártatok már úgy, hogy sokkal...

Jártatok már úgy, hogy sokkal fontosabb teendőitek voltak, mégsem tudtatok egy dologtól elszakadni? Valamitől, ami nagyon lekötött?

Figyelt kérdés
Alig bírtam letenni ezt a könyvet. Tanulnom kellett volna hétvégén is, most is. Szerencsére befejeztem a regényt, de már a kezemben a folytatása. Az első része 1200 oldalas volt, ez meg 1000 oldalas. Olvastam már, s milliószor láttam a filmet is, de annyira lekötött, annyira izgalmas. Nem érdekelt, hogy tanulnom kellett, semmi sem érdekelt, egyszerűen le nem tudtam tenni. Jártatok már így? Hogy valami ennyire, de ennyire lekötött? És annak ellenére, hogy tudtátok, más dolgotok lenne, mégis folytattátok?
2012. márc. 13. 20:21
 1/2 anonim ***** válasza:
Folyatosan így járok.
2012. márc. 13. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Igen főleg számítógépes játékokkal, de amúgy is akad mindig jobb ötletem a tanulásnál
2012. márc. 13. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!