Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem tudunk egymástól...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem tudunk egymástól "elszakadni"?

Figyelt kérdés
3.5 évig voltam együtt az exemmel több mint 1 éve lett vége a kapcsolatunknak,neki 1 éve van barátnője,nekem 6 hónapja.Megegyeztűnk hogy lehetűnk barátok,de akárhányszor elkezdűnk beszélgetni mindig vitatkozás lesz a vége,ezt szinte majdnem minden hónapba "eljátszuk".Van mikor személyesen összefutunk van mikor facebookon beszélgetűnk és van hogy ő hív fel.Hiába veszekszűnk előbb-utóbb felkeressük egymást,egyszerűen nem tudunk elszakadni egymástól ://

2012. jan. 23. 19:04
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha ez így van,akkor miért nem jöttök újra össze?
2012. jan. 23. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
mert még tudat alatt/vagy nem tudat alatt ,de vonzódtok 1 máshoz ennyi ..
2012. jan. 23. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Lehet fura lesz a válaszom számodra, de szerintem vannak emberek akiknk az útjuk mindig közös lesz valamilyen szempontból. Most nem konkrétan szerelemre és párkapcsolatra gondolok, hanem egy olyan emberre az életünkben, aki soha nem lesz közömbös számunkra. Elszakadunk tőle hosszabb-rövidebb időre, de a sorsunk úgy hozza, hogy újra közeledjünk felé és befolyásolja a napjainkat, életünket. Én ezt azért gondolom így, mert az én életemben is van egy ilyen személy...nem tudunk egymástól elszakadni, pedig ha beszélünk általában összekapunk, felidegesítjük egymást, de másfelől nem vagyunk közömbösek a másik számára. Az én esetemben ez nem szerelem, hanem valamiféle fura vonzódás, ami csak belőle árad...és olyan mintha csak én érezném. Nem akarom érezni de akkor is ez van.

Lehet nálad ő az a személy...bocsi ha hülyén fogalmaztam.

2012. jan. 23. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
mert szereti a barátnőjét és majd elakarja jegyezni valamikor és legfőkép ő ragaszkodik ahhoz hogy max. már csak barátság lehet köztünk,bár ez alatt ez 1 év alatt nagyon sokszor szakított a barátnőjével
2012. jan. 23. 19:18
 5/5 A kérdező kommentje:
most hogy megint kibékűltűnk felhívott és épp a barátomnál voltam,kérdezte hogy mizu?mit csinálok éppen?én meg mondtam hogy most barátnomnál filmezzek,erre meg csak annyit mondot hogy Szia!és letette a telefont azóta nem hívott
2012. jan. 23. 19:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!