Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Bunkó lennék, vagy nem is...

Bunkó lennék, vagy nem is kéne hogy érdekeljen?

Figyelt kérdés
Már régóta szeretnék ps3-at, végre találtam egyet nagyon jó áron (23e alapgép+2 kontroller és 6db eredeti játék). El is mentem kipróbálni és tökéletesen működik, csak annyi baj van vele hogy mikor megkérdeztem mért adják el ilyen olcsón azt mondta az anyuka, hogy a gyerek szar jegyei miatt. Kb 10-11 éves gyerek lehetett, és szerintem rohadt szar lehet neki szóval azt mondtam hogy egy héten belül jövök érte ha nem viszik el. Nagyon megsajnáltam szegény gyereket, viszont tényleg jó ajánlat és ha én nem akkor valaki más elviszi, de szegény gyerektől nem szívesen venném el a ps-ét. Mit tegyek? Vagy nem is kéne hogy zavarjon?
2012. márc. 15. 16:52
 1/3 anonim ***** válasza:
Én is megsajnáltam volna a gyereket, főleg, hogy tudom, engem nagyon megviselt volna és megviselne ma is ha csak úgy akaratom ellenére elvennék tőlem. Viszont sajnos valószínűleg már régóta gondok vannak nála, ha ilyen drasztikus lépésre szánják el magukat a szülei. Ráadásul minden bizonnyal más veszi majd meg, ha te lemondasz róla. Főleg hogy ilyen olcsón adják.
2012. márc. 15. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Vidd és ne foglalkozz a gyerekkel. Az se lenne rá tekintettel, aki helyetted venné meg. Nézd a gyakorlatias oldalát. viszonylag olcsón megkapod, csak nyerhetsz vele. Kár kihagyni egy ilyen jó ajánlatot.
2012. márc. 15. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

A. variáció: Keress másikat. Mivel tisztességes és érző lélek vagy, nem tudnál megszabadulni attól a tudattól, hogy a gyerek megbüntetése miatt jártál jól.


B. variáció: Vedd meg. A gyerek majd ráhajt és jól fog tanulni, és akkor a szülők vesznek neki egy sokkal jobbat. Így a gyerek duplán jól jár.


C. variáció: A szülők eladják, elköltik a pénzt bármire,a gyerekkel nem törődnek, a gyerek dacos lesz, és még annyit se tanul majd. Viszont nem veheted magadra a világ bűneit.


Én az elsőt választanám, vagyis nem venném meg.

2012. márc. 15. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!