Csodabogár lennék?

Figyelt kérdés
Egyik kollégám kérdezte, hogy miért nincs barátnőm és miért nem nőzök. Mondtam neki, hogy el vagyok egyedül is (nem teljesen egyedül, mert folyton a kollégák, rokonok, haverjaim és barátaim társaságában vagyok, mondtam is neki, hogy náluk több nekem nem kell). Szabadidőmben inkább kirándulok az erdőben, sétálok vagy könyveket olvasok, mint ismerkedek. Az is szóba jött, hogy mióta vagyok egyedül: 3 éve. Tehát 18-20 éves koromban ment ezerrel. Utána semmi. Most 25 vagyok. Jelenleg nem érdekel az egész. Megvagyok így is. És mégis csodabogárnak vagy b*zinak tart. Tényleg csodabogár lennék?

2012. márc. 2. 07:25
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

> Jelenleg nem érdekel az egész. Megvagyok így is.

K*rvázni sem jársz? Kicsit fura, de ha neked így jó...


> Tényleg csodabogár lennék?

Szerény véleményem szerint igen.

2012. márc. 2. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 Shai-Hulud ***** válasza:
90%
Hé haver, húzzál bele, mert különben kihalsz, mint a dinoszauruszok! :-D
2012. márc. 2. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim válasza:
Frigid nőkről már hallottam. De fiúról??,
2012. márc. 2. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Nem gáz az. Lehet most csak ilyen időszakod van aztán 5 év múlva meg nagy nőcsábász leszel.
2012. márc. 2. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Én örülök, hogy ilyen vagy, szerintem nem vagy csodabogár. Te legalább nem vagy olyan hogy 1 hónapig nincs senkivel azt már annyira kanos, hogy még egy fát is megb*aszna(Én ismerek sok ilyen embert sajnos:S)
2012. márc. 2. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

#1!


Kurväzni sem megyek. Semmilyen szinten nem nőzök 3 éve. Mégis sokan mondják rám azt, hogy jól érzem magam a bőrömbe. Nem értem azt, hogy pont ettől lennék csodabogár.


#2!


Minek húzzak bele? Nem lóverseny ez. Van még pár év(tized)em ahhoz, hogy családot alapítsak. Még csak 23 éves vagyok.



#3!


Nem vagyok frigid.


#4!


Nőcsábász nem akarok lenni. Meg van rá az adottságom, nem akarok vele élni. 5 múlva inkább házasságban lennék benne, ha lehet. Nem akarom megdugni a fél várost. Addig inkább egyedül leszek.

2012. márc. 2. 15:27
 7/12 anonim ***** válasza:
Ha azt nézzük, hogy az emberek többsége vágyik valakire ennyi idősen, akkor mivel te más vagy mint ők, igen. De ez nem azt jelenti hogy bármi baj lenne veled. Én is megvagyok egyedül, én nem tervezek a későbbiekben sem se barátot, se férjet, családot. Elfogadom ha emiatt mások furának tartanak. Csak azt nem szeretem, amikor jönnek az ilyesmivel, hogy biztos magányos vagyok, vagy azért nem randizom mert kevés az önbizalmam. Holott egyáltalán nem. Jól érzem magam egyedül, nem tetszik az amit a kapcsolatokból látok, nem akarok sajátot, ennyi.
2012. márc. 3. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Semmi különös nincs ebben, nekem is volt (jó)pár évem amikor ugyanezt csináltam, mentem az erdőbe, sétáltam a városban meg olvastam (mondjuk még most is), és egyáltalán nem érdekelt senki, nagyon jól elvoltam egyedül, nagyon jól éreztem magam. Aztán, szépen lassan újra átalakultam, valamilyen szinten társas lénnyé, van pár ember aki nagyon sokat jelent nekem, a többi meg még mindig nem köt le annyira, kivéve ha szimpatikus. De nyugalom, nem vagy se b*zi, se csodabogár, ez a dolog valamilyen szinten biztos változni fog még, ha nem... akkor sincs baj.
2012. márc. 4. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
A rokonok is furcsának találják.
2012. márc. 18. 12:09
 10/12 anonim ***** válasza:
egyáltalán nem vagy az, inkább egy normális ember
2012. márc. 18. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!