Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Egyedül lakom, sokat vagyok...

Egyedül lakom, sokat vagyok egyedül. Hogyan élvezhetem az olyan szórakozásokat/hobbikat, amiket egyedül lehet/kell csinálni ennyi magány után? Pl. Olvasni, sétálni, főzni, takarítani nincs kedvem.

Figyelt kérdés
Sétálni egyedül is lehet, olvasni egyedül kell, de mégis olyan unalmasnak találom az egészet már. Van társaságom, de nem mindig érnek rá találkozni. Ma pl. délelőtt főztem és azóta lótúrót sem csináltam. Elkezdtem rejtvényezni, de nem volt hozzá kedvem. Megnéztem egy filmet, de elég is volt. Hogyan próbáljam pozitívan nézni a magányt? Nekem ez már nem megy. Nem olyan társasára vágyom, hogy idegenek vegyenek körül, hanem azok akikkel jóban vagyok. Úgyhogy ha kimegyek pl. a plázába, akkor is egyedül vagyok, mert idegenek vesznek körül... Nem várnám el senkitől, hogy itt legyen mindig velem, főleg hétköznap nem, de ilyenkor rossz, hogy jó idő van kint és én még ki se mozdultam.
2012. márc. 15. 17:07
1 2 3
 21/25 A kérdező kommentje:
4 napos hétvégéből 2 napot egyedül töltöttem és a mai egyedüllét már kissé sok... Tegnap lehetett volna programom, ha nem vagyok rosszul délelőtt és időben végzek a dolgaimmal, nem délután fél6-kor. Ma már legszívesebben kinyírnám magam,mert már az is jobb ennél. Vettem be nyugtatót, de estére megint kell, mert ez nem elég, hogy el is tudjak aludni...
2012. máj. 1. 19:22
 22/25 anonim ***** válasza:

Figyelj, én megértem, hogy most rossz neked, mivel voltam ilyen helyzetben én is. De azért ez nem marad örökké így.

Különben gondolom azért kérdezte már itt valaki, hogy merre laksz, mert talán szívesen csatlakozna hozzád, ha akarsz valami programot csinálni.

Ezt mellesleg én is megkérdezem, ha gondolod, akár privátban is válaszolhatsz. Sokszor megesik velem is, hogy én ráérek, a többiek meg nem, mégis mehetnékem van, hiába van viszonylag nagy társaságom, de hát mindenkinek más az időbeosztása. Szóval ha valami véletlen folytán ott laksz, ahol én, akkor miért is ne? :)

2012. máj. 2. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
Egy kutya vagy egy bacska sokat tud segíteni, én fél éve váltam, rám maradt a kutya, mostanában kezdtem el talpra állni, de szerintem a kutya nélkül már felkötöttem volna magam.
2023. jún. 16. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
Macska az a bacska :D
2023. jún. 16. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 A kérdező kommentje:
Ez egy régi kérdés, de kutyám lett. Volt macska is, de exemnél vannak, mert oþ ki tudnak menni szabadon, nálam csak örökké nyávogtak és az alvás kárára ment.
2023. jún. 16. 20:42
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!