Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » üdv mindenkinek aki szán...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

üdv mindenkinek aki szán anyit az idejéböl hogy végig olvassa kusza soraimat. Mit csinálhatok roszul?

Figyelt kérdés

Egy játéksoftwer fejlesztö cégnel dolgozom mint programozo külföldön de minden szabadidömet ithon töltöm sok ismerösöm barátomvan de megis... mintha egyedül lennék.. nap mint nap ugyanaz... es a magány egyre jobban leláncol.. lácolag vidám vagyok nem szegyelek a lányoktol kedvelnek söt erdeklödnek ... de vajon velem mi a gond?

Egy 26 eves srác volnék a kérdésem anyi lenne mit csinálok roszul? Közel 1 eve nincs barátnöm!


Miert vagyok meg mindig egyedül?.. nezem az embereket amint párjukal sétálnak.. nemigen szoktam ojan társaságba meni ahol mindenki a párjával van..mit tehetnék? nem vagyok zárkozot se viszahuzodo jo megjelenésem van sportosan öltözöm de megis.. hatalmas ür van az eletemben amit nem hogy potolni de meg megmagyaráznisem tudok letezik ojan ember aki ere választ tudna adni nekem? vagy akár egy tanácsot? Köszönöm a türelmed hogy vegigolvastad soraim!


2012. márc. 12. 13:51
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
tanulj meg írni, utána kérdezd ezt.
2012. márc. 12. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim válasza:
ne fogd vissza magad, és menjél olyan helyekre ahol vannak párok! ha megfogadsz egy tanácsot, akkor ne bulizóhelyen szedj fel nőt...Nekem is volt olyanom, hogy nem volt sokáig barátnőm. Ez majd jön magátol
2012. márc. 12. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
elnézést kérek mindenkitöl nem vagyok magyar állampolgár angliában elek de a szüleim magyarok csak nem ott nevelkedtem fel! Megértéseteket elöre is köszönöm
2012. márc. 12. 13:54
 4/16 /Anita_'94/ ***** válasza:
0%
Fogadd meg a tanácsom és ne írásban tedd meg az első lépést. Botrányos a helyesírásod, hogy a francba lett belőled programozó?
2012. márc. 12. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Mint mondtam nem vagyok magyar állampolgár angliában elek es nevelkedtem csak a szüleim magyarok a nyelvet a netröl es szüleimtöl tanultam meg persze korántsem tökéletesen es mivel ez az oldal magyar igy gondoltam feltehetem a kérdésem magyarul! meg egyszer elnézést ezert!
2012. márc. 12. 13:59
 6/16 anonim ***** válasza:

Erre csak egy tanács van, amit te is ismersz...

Állj fel a gép mellöl, és menj ki az utcára.

Ha megtetszik neked valaki, szólítsd le, és hívd meg valamire.

2012. márc. 12. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Ha úgy érzed tetszel a lányoknak, talán próbálj meg közülük választani! Valószínű, hogy kialakítottál magadnak egy kis világot, és ebben nincs helye a szórakozásnak, ezért nincs barátnőd sem. Neten is ismerkedhetsz, ha nem találod a módját a lányokkal való érintkezésnek. Talán még nem találkoztál azzal a lánnyal, akire vársz, ezért vagy egyedül, de azért próbálkoznod mégis csak kell, úgy hogy húzz bele! Nem jó egyedül!
2012. márc. 12. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Mivel programozó vagy+külföldön dolgozol, több millió forintot keresel havonta----> veszel egy Mercit, és PROBLEM SOLVED!
2012. márc. 12. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Nos ha a luxus auto lenne csupán a gond az már megvan igaz nem mercedes and my problem is way more complicated .. it canot be solved with a car.. legalábbis aszthiszem!
2012. márc. 12. 14:46
 10/16 anonim ***** válasza:

Ha a kocsi sem segít, akkor már tényleg gáz van...

Én szintén 26 vagyok, kocsi, lakás nélkül, de mégis van valamim...

2012. márc. 12. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!