Mi ez a monsato?

Figyelt kérdés

Ami ellen tiltakoznak :O

[link]


megnyitottam a monsato.hut és valami mezőgazdasági dolgot adott ki...


2012. márc. 16. 09:19
 1/6 anonim ***** válasza:
10%
Esetleg Monsanto. És egy mezőgazdasági és biotechnológiai multinacionális vállalat. Azért tiltakoznak ellene, mert ez a cég jár az élen a génmódosított növények létrehozásában és szerintük káros az egészségre és a környezetre is. Az egész amerikai kontinensen már több, mint öt éve csak ilyet vetnek el (igen, élelmezésre is) és még semmi bajuk nem lett, emellett Afrikában és Ázsiában is jelen van. Az EU csak és kizárólag állatok élelmezésére engedélyezi a GMO--kat, de ennek csakis az európai mezőgazdaság védelme az oka, amit a méregzöldek és egyéb csodabogarak a saját véleményük igazolásának tekintenek.
2012. márc. 16. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:

Inkább szórják a sok vegyszert a növényekre minthogy alapból olyat ültessenek ami már alapból ellenáll, vegyszerek nélkül...


De nembaj. A vegyszerezett biztosan egészségesebb...

2012. márc. 16. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Funkcionális analfabétáknak tökmindegy!
2012. márc. 16. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Az első alapvetően leírta a dolgot ,csak nagyban téved abban ,hogy 5év bármire is bizonyíték lenne.Az kb semmi a hosszútávú hatások lemérésére. A multik érdeke a totális térnyerés és a káros hatások eltitkolása. Nagyon helyes hogy eu-ban tiltott dolog ez ,az usa-nak meg minden mindegy. A disznó sem tudja mitől hízik.

Én maradok a saját termelésű és igazoltan kistermelői bio növények -állatok fogyasztása mellett.

2012. márc. 16. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ha nem kereszteződnének a GMO-s és a nem GMO-s növények, nem érdekelne, hogy mit termelnek. DE kereszteződnek, vad fajokkal is. Beláthatatlan a következménye.

Amúgy ma is faljátok a GMO-s szarokkal etetett állatokat. Valamiért nem hajlandóak ráírni a húskészítményekre, mivel volt etetve az az állat... Jó étvágyat hozzá.

Felőlem egyétek a GMO szarokat, csak lenne ráírva mindenre rendesen, hogy lehessen választani... Csakhogy ebben a hazugságcivilizációban én nem hiszek el semmit.

2012. márc. 16. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Teljesen értelmes ember vagyok,bocsánatotokért esedezem,hogy el mertem írni...

Köszönöm szépen azoknak,akik 'segítettek'!:)

2012. márc. 17. 19:47

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!