Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » A márkás cuccoktól jobban...

A márkás cuccoktól jobban érzi magát az ember, vagy ez csak egyfajta pénzmutogatás?

Figyelt kérdés

Ami azt mutatja, hogy gazdag, vagy gazdagabb mint az aki nem tud megvenni egy márkás pulcsit, farmert, mert kell a pénze másra, kajára, rezsire, vagy bármire.

Jobban érzi magát az ember, ha tudja, hogy egy drága neves farmer van a lábán?


2012. márc. 4. 14:19
 1/10 anonim ***** válasza:
72%
Én nem pénzmutogatásból hordok szívesebben márkás cuccokat, hanem mert jobb a minősége és tartósabb és szebb.
2012. márc. 4. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

En a jo minosegu ruhaban erzem jol magam.

Aminek szinte tokeletes a szabasa, aminek nagyon jo az anyaga (nem csak az elso ket mosas utan, hanem a 20. utan is).

Amit felveszek es ugy erzem, mintha ram szabtak volna, mert mondjuk a nadrag epp olyan tokeletesen all a combomon, mint a fenekemet es a derekamon.

Mert mondjuk a felso a derekamnal es pont passzol es az uja sem rovid, a vallvarras is pont jo helyen van.

Engem konkretan nem a marka erdekel, maximum olyan formaban, hogy nehany markanak a termekeivel 90%-ban tokeletesen elegedett voltam, igy nagyobb esellyel terek be azokba az uzletekbe a kovetkezo vasarlas elejen.

Igen, ha igy nezzuk azokban a markas ruhakbna jol erzem magam.

Viszont semmit sem csak azert valasztok, mert xy markaju.

Sot, kifejezetten kerulom az eros markajelzeseket, nem szeretem, ha kint is fel van tuntetve, boven eleg, ha a cimken rajta van, azt pedig ugyis kivagom.

De ez en vagyok.

Szerintem inkabb a fiatalokra (nyilvan nem mindegyik fiatalra) jellemzo az, hogy csupan a marka miatt vesznek meg (nem feltetlenul jo minosegu) ruhakat, amirol uvolt, hogy hol is vette es kb mennyibe kerulhet.

Szerintem boven eleg, ha valamirol csak (es maximum) sejteni lehet az arat, de meg ez sem elony.

2012. márc. 4. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
0%
Ha veszel egy közepes minőségű cipőt (FILA, WINK) a tesco cipő helyett akkor az tartósabb, drágább, és kényelmesebb is. De a a 34 000 -es Adidasnak semmi értelme.
2012. ápr. 8. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Én csak a Converse meg a British Knights márkákhoz ragaszkodok, mert azok jók és meg vagyok velük elégedve. A Conversemet 2 éve hordom. Inkább 1szer kiadok kicsit több pénzt egy jobb cipőre, mint hogy 2 havonta újat vegyek.
2012. jún. 3. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
77%
Hát én mindig a kínaiban veszem a cuccaim és eddig mind kiszolgált nagyon hosszú ideig, sőt akár a mai napig is. Semmi baj velük minőségre, kaptam ajándékba márkásat és az se volt jobb. Jól érzem magam így is.
2012. júl. 2. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
64%

Lehet hogy fura de én nem érzem jól magam márkás cuccokban. Pont azért mert ha megveszem akkor jól tudom hogy egy csomó pénzt kiadtam értelmetlenül csupán egy márkanévre, mert azt is ugyanott és ugyanolyan anyagból ugyanolyan kínaiak gyártják mint az olcsó cuccokat. Van mindenféle ruhám, azt veszem ami megtetszik, de a márkás sem tartósabb mint az olcsó névtelen cucc. Ez nem ettől függ.

Az eredeti converse cipőim meg hamarabb elkoptak mint a kínai utánzatai...

2012. júl. 2. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Igen...azok a sanda pillantások a logora jól esnek :DD
2012. júl. 2. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
85%
Nekem igazából nem az ára, hanem a kinézete számít az adott ruhának. Egy szép ruhában szebbnek, divatosabbnak érzem magam. És ez nem pénzmutogatás az én esetemben, mert direkt olyan helyeken vásárolok, ahol bár nem olyan nagy márkájú cuccokat árulnak, de pár fillérért veszek egy tök jó gatyát mondjuk, amiért máshol 6x annyit kérnének.
2012. szept. 15. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
74%

Termékfajtától is függ. A CBA párizsit a Pick gyártja pl, tehát ua. a minőség.


Na de futócipőben igenis van különbség az olcsóbbak és drágábbak között. Természetesen nem kell mindenkinek a drága cipő, sőt, adott személynek lehet, hogy az olcsóbb felel meg. Sportcuccoknál a drágább ruhák általában jobbak is, de ki lehet fogni olcsóbbat is, ha figyel az ember.

2013. jan. 24. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
30%
Csak pénzmutogatás. Nem feltétlenül jobb az, amin pár betűvel egy emblémával több van, mint egy nónéjm holmin.
2014. jún. 26. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!