Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » A nők miért akarnak állandóan...

A nők miért akarnak állandóan kimozdulni, meg elmenni mindig valahová?

Figyelt kérdés
2012. márc. 17. 10:31
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
14%
Mert unatkoznak. Ezen kívül szeretik magukat - meg a pasijukat ha van - mutogatni. Párkapcsolatban nem érik be annyival, hogy őt csak a társa csodálja.
2012. márc. 17. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
26%
Én nő vagyok és (már) nem szeretek kimozdulni.Na jó, félévente kb egyszer.Az sok?
2012. márc. 17. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
87%
hogy élményük legyen..ne csak a takarítás,a mosás,a rendrakás...hogy jó is történjen velük..31/N
2012. márc. 17. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
75%
a férfiak is akarnak. Legalábbis az értelmesebbje.
2012. márc. 17. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim válasza:
4%
Mért az nem elég jó élmény ha valaki egész nap a párjával lehet otthon?a szex nem elég jó élmény?jobb a zsibvásár?
2012. márc. 17. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
86%
hát, ha te szexelsz minden nap 17- 24 -ig és egész héátvégén,makkor gratulálok.Másoknak azért másra is szükségük van.
2012. márc. 17. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
69%

Talán mert élni akarnak? Talán mert ha meghalnak, nem úgy akarnak visszaemlékezni az életükre, hogy a nagy részét a házukban vergődve élték le?

18 éves fiú létemre rohadtul kimozdulnék én is, de nincs kivel (csúnya sem vagyok).

2012. márc. 17. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
87%

A nőknek és a férfiaknak is szüksége van programokra.

Elmenni sétálni egy szép helyre, kirándulni, piknikezni, moziba menni, koncertre menni, étterembe elmenni, nyáron nyaralni, strandra menni, bőven satöbbi, élményeket szerezni, hogy ne legyen az élet sivár, poshadványosan unalmas...

Én otthon ülős vagyok, de azért heti 1-3 alkalommal jó érzés elmenni valahova, újat látni, érezni, tapasztalni, élményekkel, tudással gazdagodni, nem csak besavanyodni a négy fal közé.

22/L

2012. márc. 17. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
41%
Az összes férfi ilyen retardált?
2012. márc. 17. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
55%

A férfiak is akarnak, nemcsak a nők.

Miért, állandóan otthon bezárva kellene ücsörögni szabadidőnkben, mint egy állatkerti példány? Vagy mint egy 90 éves öregasszony/öregember?

Igenis ki kell mozdulni, programokat szervezni, meg egyáltalán, levegőzni, az senkinek sem árt, már csak egészség szempontjából sem.

2012. márc. 17. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!