Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Rosszul választottam barátot?

Rosszul választottam barátot?

Figyelt kérdés
http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__kamasz.. Ezt a kérdést akár az én anyám is írhatta volna. Talán ő is írta, nem tudom, de tény, hogy ugyanez történt velem is. Van egy nagyon jó barátnőm, a leginteligensebb, akivel valaha is dolgom volt, vicces és nagyon tehetséges, de úgy viselkedik, mint egy 90es évekbeli vérbeli kamasz. Nem érdeklik a külsőségek, esik-kel, bemászik a tiltott helyekre, felmászik az elhagyatott épületekre, leugrál, sörözik, dohányzik és hasonlók, mégis annyira meg tud érteni. Nem amolyan nyálas módon, ahogy a lánybarátságokban szokás, hanem úgy, ahogy azt én igénylem. Rossz helyzetben lennék?
2012. márc. 17. 14:22
 1/3 anonim ***** válasza:
Ameddig nincs rád hatással, úgy értem, hogy amíg nem ugyanazokat csinálod, mint ő, hanem rossz irányba terel, addig nincs vele gond.
2012. márc. 17. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Miért, a felnőttek mit csinálnak? Láttál már igazán befutott embereket? Nem érdeklik őket a külsőségek, belemennek tiltott üzelmekbe, épületeket adnak el és vesznek, sokszor ugrálnak ha kedvük tartja, söröznek dohányoznak és hasonlók. :D Ez a normális élet és viselkedés, miért kéne úgy élnie, mint azoknak akik soha nem próbálnak ki semmit és szánalmas vergődések között elhullanak végül?


18/F

2012. márc. 17. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Dehogy vagy rossz helyzetben. Örülj neki, hogy van egy igazán jó barátod! És örölj neki, hogy egy belevaló csaj az, aki aktív, tele van élettel és törődik is veled. Mi több kéne ennél?!
2012. márc. 18. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!