Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tennétek ha a párotokat...

Mit tennétek ha a párotokat legjobb barátot-barátnőtők nyulná le?

Figyelt kérdés

Párommat akivel 2 éve együtt voltunk, a legjobb barátnőm szerette el tőlem. Feltünt, hogy állandóan felakar jönni hozzánk, és mindig a közelében akar lenni. Természetesen addig nem nyugodott mig össze nem jött vele a hátam mögött. És egyszer csak mire vagyok figyelmes?

Közli velem a párom, hogy egymásba szerettek a barátnőmmel, ne haragudjak de vigyem el a cuccaimat. Igyis történt másnap elmentem még pár cuccomért és a "barátnőm" már oda is költözött.

Ez a nő a szemembe tette a szépet, közbe pedig belegázolt az életembe és kiturt a kapcsolatomból.

Eltelt 2 honap még mindig kivagyok lelkileg, és ez a nőszemély telefonálgat és leveleket irkál, hogy ne haragudjak rá és nem szeretné ha ez rámenne a barátságunkra. Hát nem hiszem el, hogy lehet valaki ennyire pofátlan!

Ti mit füztök ehhez?


2011. júl. 1. 14:35
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
96%

Én azt hiszem, jó emberismerő vagyok, nehezen bízom meg másokban, a barátaimért tűzbe tenném a kezem. Hálás vagyok a sorsnak, amiért nem akadtam össze ilyen kétszínű alakkal, mint a te "barátnőd":( Biztos, hogy nagyon kibuknék mindkettőjükre, amiért hülyére vettek annyi időn keresztül, és a továbbiakban hallani sem akarnék róluk. A barátnődnek valami baj lehet az agyával, ha ezek után azt gondolja, a ti viszonyotokon nem változtatott semmit az eset.. Nem hiszem, hogy ez pofátlanság lenne, inkább kőkemény sötétség. Hónapokig áskálódik ellened, és fel sem tűnik neki, hogy ezzel elárult téged..

Sok sikert a továbbiakhoz, legalább megszabadultál két aljas embertől.. Hidd el, igaz barátság és szerelem létezik, ezektől ne vegye el a kedved ez a két alak, remélem legközelebb jobban sikerül választanod.

2011. júl. 1. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
3%
bocs de szerelemben nincs barátság, a szívnek nem lehet parancsolni
2011. júl. 1. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
3%
A szerelem kiszámíthatatlan, ilyesmi előfordul.
2011. júl. 1. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
90%
Ne csak a baratnot szidd, okold, hanem a f.szt is.
2011. júl. 1. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
72%

Előző: ha szerette volna a Tisztelt kérdezőt, nem kellett volna a szívének parancsot adnia, őérte is dobogott volna.


Elég felszínes a kiscsaj. Képzeletben felpofoznám, és megbeszélnék vele egy találkozót (kb. 2 percest) a való életben. 1.) Te már nem vágysz az ő barátságára mert egy felszínes, kétszínű idióta volt. 2.) A pasid méginkább, tehát boldog lehetsz, hogy elhagyott. 3.) Sz*arj az egészre! (:


Amúgy akkor biztos volt egy 'kis' szexuális kapcsolat is közöttük, ha egyik nap így közli veled, szerintem biztos megcsalt.


Hát, elég szomorú. Hagyd őket a fenébe, facebookon/iwiwen/myvipen pedig töröld az ismerőseid közül. (Ha lehet)

2011. júl. 1. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
64%

..és saját magadat is! Elvégre akkor nem is ismerted a barátnődet! Szóval ez most nem kettőtökön múlt hanem hármotokon!!!


Mellesleg én megszakítanék vele/velük minden kapcsolatot!!!!

2011. júl. 1. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
78%

Ja, szerelemben nincs barátság, de ha életed szerelmét a 'legjobb barátod/barátnőd' csaklizná el előled (persze nem csak ő a hibás), akkor nem állnál meg a 'van ilyen' szinten.


Amúgy szerintem beszélj vele normálisan, ne húzd fel magad (tudom, hogy nehéz, de csak jót tett veled, amiért ráébresztett arra, hogy milyen szemétládák mindketten) és mondd el neki, hogy szálljon le rólad, ezek után nem tekinted őt a barátnődnek, mert csúnyán átvágott. Ha még mindig nem hagyja abba, telefonszám/e-mailcím csere.

És emiatt az eset miatt ne hidd, hogy minden ember szemét, nem találsz olyan barátot/barátnőt, aki igazán szeret, mert ez nem igaz. Most rosszakat fogtál ki, de lesz jobb is, csak ki kell várni.

2011. júl. 1. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
19%
Ne haragudj, de te hogy lehetsz ilyen hü.lye hogy nem veszed észre hogy valami nincs rendben? Velem sosem fordulna elő ilyen, mivel nincs legjobb barátnőm, ha mégis előfordulna nem csak a nő hibája, de a pasié is, na meg az enyém hogy nem szúrtam ki hogy valami bibi van.
2011. júl. 1. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
78%
mindekettővel minden kapcsolatot megszakítanék örökre.kitörölni őket közösségi portálokról, telefonból stb. ha utcán látnám őket átmennék a túloldalra köszönés nélkül.
2011. júl. 1. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
95%

Sajnállak, de túl kell lépned ezen. Ha rágódsz rajta, annál rosszabb lesz.


Nálunk is ez történt, leszámítva azt, hogy a volt 'legjobb barátnőm' nem költözött vele össze és nem voltak utána együtt.

Lényegében addig mászott a volt páromra, amíg véletlenül el nem jutottak az ágyig. Ott megtörtént a dolog. Kb. 2-3 nap után vallotta be a kedves ex párom, hogy mi történt. Gondolhatod mit éreztem.. azt se tudtam, hogy melyiket gyűlöljem jobban, melyikkel ordítsak.

A volt barátnőm a telefont se vette fel, elmentem hozzá, de ajtót se nyitott. Nem volt gerince a szemembe nézni és választ adni. Természetesen az ex párommal semmilyen folytatása nem volt köztünk a dolognak.

Rá egy hónap múlva elhoztam a cuccaimat és visszaadtam neki azokat, amik nálam voltak. Akkor még mentegetőzött, hogy sajnálja és, hogy szeret, etc .. De nem igazán hatott meg. Aki ezt megteszik, az máskor is megteszi. ://

A leányzó meg azóta se mer a szemembe nézni vagy csak annyit mondani, üzeni, hogy: 'Bocs' vagy 'Így jártál'.


Másfél évre rá találkoztunk az utcán véletlenül az ex párommal, beszélgettünk. Megkérdezte, hogy haragszom -e még?! Annyit mondtam, hogy abban a pillanatban mikor megtudtam, akkor megöltem volna legszívesebben mindkettőjüket, de utólag szánalmasnak találom ezt az egészet.

Láttam rajta, hogy nem erre számított, de megértette a dolgot.

2011. júl. 1. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!