Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Megfigyeltétek, hogy mindig a...

Megfigyeltétek, hogy mindig a hatalmas állatbarátok húzzák le az arányod?

Figyelt kérdés

Akik ennyire szeretik az állatokat nem véletlenül teszik.Mert nincs véleményük amit el kellene fogadni, vagy legalább meghallgatni.

Ha kérdezel valamit választ kapsz rá.De sokszor persze nem tetszik más véleménye, még ha nem is sértő vagy lekezelő.

Egyből jajjj gyorsangyorsan pontozzuk le...

Nem arról van szó, hogy én ne szeretném a kutyám/macskám.Mindkettő van, sőt hörcsögöm is és nagyon jól érzik magukat velem.De ha valaki hülyeséget kérdez és még akadékoskodik is akkor begurulok...


2012. márc. 17. 14:27
 1/6 anonim ***** válasza:
77%
Nem nagyon érdekel az arányom, 10 millió válasszal félévente 1%-ot megy fel, vagy le, nem aggódom emiatt. És nem, azt sem figyeltem meg, hogy az állatbarátok miatt menne le, inkább a hívők miatt. Tulajdonképp azok húzzák le az arányod, akiknek nagyon kicsi az ingerküszöbük és könnyű megsérteni őket. Az állatbarátok és a hívők ilyenek, elég egy rossz szó egy állatra vagy a vallásra, máris ugranak.
2012. márc. 17. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem is az arányon bosszankodok, hanem a kapásból lehúzáson...De más példát is írhattam volna a való életből..
2012. márc. 17. 14:38
 3/6 anonim ***** válasza:

Állatbarát vagyok, de nem szoktam ilyet csinálni. Kivétel ha valaki szándékosan és direktbe provokál valakit egy állat bántalmazására, kidobására stb...

Szerintem ez így, ebben a formában nem igaz. Minden témakörben vagy ilyen. Úgymond rossz válasz. a gyereknevelésnél ugyanúgy lehúznak ha nem dobsz el csapot-papot a gyerekért. a párkapcsolatoknál szintén lehúznak, ha erkölcsileg megkérdöjelezhetö vagy. poitika szintén...

2012. márc. 17. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem "Az Állatbarátok" csinálnak ilyet, hanem akik elfogultak. Akár a saját kis állatukkal kapcsolatban (aki miatt az összes többit is "imádják"), akár a kisgyerekükkel kapcsolatban. (Bár, a gyerekesek még sokkal elfogultabbak, ami érthető is, sőt természetes, de ettől még azok.)


De sokszor meg épp a kutya meg cica imádók azok, akik például a "csúnyanemaranyos" állatokkal nem foglalkoznak. Felőlük tarthatják a disznót 5 nm-en, vagy kipusztíthatják az összes "csúnyagonosz" állatot, legyen szó rákosi viperáról, vagy hasonlókról.


A lepontozás miatt pedig nem nagyon aggódom, de ez általában a stílusomon is látszik, sajnos.

2012. márc. 17. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Az elsővel értek egyet, engem is mindig a vallásosok húznak le. Ha a "vallás"-kategóriába nem vallásosként írsz, eleve véged van...
2012. márc. 17. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

4-nek igaza van.


Amúgy, a kisgyerekes anyukáknál nincs ilyen szempontból "szörnyűbb".

2012. márc. 17. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!