Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Ebből lehet bajom a suliban?

Ebből lehet bajom a suliban?

Figyelt kérdés

Tegnap este/éjszaka fent voltam pár barátommal a belvárosban egy kicsit és ott találkoztunk a hittan tanárommal.

Nem szórakozóhelyen találkoztunk vele,hanem az utcán,amikor az egyik barátnőm éppen rókázott.

Rám nézett és azt mondta,hogy "Nem kéne már az ilyen fiataloknak aludnia?".Az egyik barátnőm(aki egy kicsit már a padlón volt) pedig nem tudta,hogy kicsoda a pasi,azt hitte,hogy csak egy járókelő és azt válaszolta neki,hogy "És magának nem kéne már az öregek otthonában lennie?!".

Nem mondott rá semmit a tanár,de gondolom hallotta.


A tanár ráadásul régimódi nagyon,engem alapból utál,mert az óráin általában filmet nézek vagy netezek a telefonomon vagy beszélek és olyankor mindenki rajtam röhög meg egyszer közöltem vele,hogy nem érdekel,hogy hányast kapok hittanból,mert úgysem megyek vallásos gimibe és a normális helyeken nem nézik a hittant.



Szerintetek lehet bajom ebből?Szólhat a szüleimnek?


2012. márc. 18. 18:10
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Mért nem meséled el te magad nekik? Jobban járnál vele... Amúgy lehet, hogy némileg bekeményítenek veled szemben, ha ennyire neveletlenül viselkedsz.
2012. márc. 18. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:

Azért nem mondom el nekik,mert úgy tudják,hogy a legjobb barátnőmnél aludtam.

Igazából úgy indult,hogy tényleg ott alszom,de összevesztünk és másnál aludtam és tőlük mentünk el a belvárosba.

2012. márc. 18. 18:24
 3/15 anonim ***** válasza:
Mivel a sulin kívül, nemt anítási időben történt, semmi köze a tanárodnak, mit cisnáltál.
2012. márc. 18. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Az egyik tavalyi 8.-ost azért akarta az igazgatóhoz vinni,mert látta cigizni az iskolán kívül,őszi szünetben...
2012. márc. 18. 18:29
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Ez ciki. Mivel kb 13-14 évesek lehettek, simán szólhat a szüleidnek, hisz alkoholt fogyasztottatok (közteren?).

A szüleid bizalmát biztosan elveszted ezek után, ha megtudják. És meg is érdemled!

20l

2012. márc. 18. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
A neveletlen viselkedésedből remélem lesz baj. Nem is értem, hogy mertek így beszélni egy tanárral! Az iskolán kívüli viselkedésedhez egyébként nincs köze, de a szüleidnek szólhat és valószínűleg szólni is fog.
2012. márc. 18. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
14évesen rókázni és még okoskodni egy felnőttnek? hát mit ne mondjak... remélem fognak szólni a szülőknek :) pár é múlva te is befogod látni hogy nagy hülyeség volt az amit csináltál/tatok.
2012. márc. 18. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Jajj te lány <3 :D Végülis amiket mondtál neki az igaz, csak azt kell megtanulnod, hogy hogyan fogd vissza magad, mert az ilyen begyepesedett tanárok (ha ő is ilyen, bár a régimódiból ítélem begyepesedettnek, csak még nem vagy tisztában teljesen mit jelent a régimódi és a begyepesedett, a régimódi az a régi hagyományokhoz hűen ismerkedik meg az új dolgokkal, a te tanárod valszeg csak simán be van gyepesedve mint a tanárok többsége, legfőképp általános iskolában), szóval a begyepesedett tanárok nagyon bosszúállóak tudnak lenni, ezeket el kell viselni, ha felnősz majd visszanevethetsz rájuk, hogy nem követted az utasításaikat, mégis sokra vitted. :)
2012. márc. 18. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Kedves 8-as, még védd is! Nyilván a tanár a hülye meg begyepesedett.
2012. márc. 18. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
0%

19:13


Ugyan már... Nem ismerem a tanárát, de pár tényből következtetek:

1: A tanár hittant tanít --> Ez sok dologra enged következtetni, vagy nem ért semmihez, vagy nagyon elvetemült, hiszen maradéktalanul hisz, vagy pedig csak a pénzért csinálja, ebben az esetben viszont álszent.

2: A kislány szerint a tanár régimódi --> a tanár nem tudja elnyerni a kisiskolások érdeklődését,

3: A kislány telefonozik órán --> A tanár nem tud rendet tartani...

kell még tovább sorolnom? Mert nincs túl nagy kedvem.


És természetesen mind észrevehettük, ahogy feljebb és feljebb léptünk tanulmányaink során, hogy minél magasabban van az iskola, annál célorientáltabb és energikusabb, széles látókörű emberek vannak benne. Oké a tanárok soha nem voltak izgalmas személyiségek, de egy egyetemen előbb találkozol olyannal aki tanítás mellet még szórakoztat is. Általános iskolákban meg azok tanítanak, akik nem képesek továbbképezni magukat vagy nincs más munkahelyük, bármely változat is igaz nem szívesen csinálják a munkájukat (kivételek természetesen mindig vannak..).

2012. márc. 18. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!