Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » A társadalmunkban túl van...

A társadalmunkban túl van értékelve a szexualitás?

Figyelt kérdés

Mindenki hajszolja. Szinte mindig. Az emberek partnerről a másikra mennek. Aki egyedül van, mert nem érdekli őt az egész, akkor fiúként az b*zi vagy csodabogár lányként pedig frigid vagy szűzkurvä. Rosszul látom a helyzetet?

Mintha túl nagy jelentőséget adnának az egész szex és párkapcsolat témának.


2012. márc. 20. 19:24
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, engem nem érdekel pl. ez az egész de soha senki nem hívott még se frigidnek se szűzk.urvának. Ismerőseim nem ilyen primitívek, idegenekkel meg nem szoktunk a szexuális életünkről beszélgetni.
2012. márc. 20. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
80%
Ez mindig így volt, nem új jelenség. (Zárójelben: az élet célja a tudomány mai állása szerint a szaporodás és utódok létrehozása, ez ösztöni szinten bennünk is működik.)
2012. márc. 20. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
64%

Igen, szerintem rosszul látod a helyzetet.

Nincsenek sokan, akik tényleg egyik ágyból a másikba ugrálnak, akiknek pedig vannak egészséges párkapcsolatai, de nem köti le magát az elsőnél, még nem élvhajhász. Azt sem nevezik ßuzinak vagy frigidnek, aki nem követi ezt az életmódot, esetleg az az elenyésző kisebbség, aki tényleg minden nap mással kúr, de legalábbis azt állítja. Bár aki nem képes és/vagy hajlandó párkapcsolatot kialakítani, ott azért lehetnek gondok, önbizalomhiány vagy más egyéb.

2012. márc. 20. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
7%
Hát szerencsére bennem nem működik a szaporodás ösztöne. Amúgy meg lehet nézni az állatokat, azok is azzal csinálják aki épp kéznél van. Ennyi erővel aki ágyról ágyra jár, őket nyugodtan lehet alsóbbrendűnek & állatoknak hívni.
2012. márc. 20. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
56%
Ha férfi vagy és egy jó lány láttán nem gondolkodsz el azon, hogy de meghúznád, akkor valami baj van. Komolyan, pszichológia.
2012. márc. 20. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Senkire se nézek.
2012. márc. 20. 20:57
 7/13 anonim ***** válasza:
80%

20:50


De ha ez őt nem zavarja akkor nincsen semmi baj. Ha téged zavar, hogy más nem szexel, akkor veled van a baj.

2012. márc. 20. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
78%
Én nem érzem, hogy túl lenne értékelve. Egyszerűen csak mindent szabad (legalábbis sok mindent). És mindenki vérmérséklete szerint él a lehetőségeivel. Hol itt a gond?
2012. márc. 20. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
68%

Mivel az élet egyetlen célja az, hogy fennmaradjon, a fajfenntartáshoz pedig a közösülésen át vezet az út, ezért nem értem, hogy mi a baj ezzel? Amúgy is ez az ember természete, hogy minden fiú minden lányt megpróbálja meghúzni, ezzel bizonyítsa dominanciáját és, hogy az ő utódjai legyenek többségben, a saját génállomány továbbvitele. Az, hogy ez most szánalmasnak tűnik egyesek szemében az a civilizáció oka, de az ember nem tud hozzáigazodni ilyen gyorsan az általa létrehozott szabályrendszereknek, felgyorsult életmódjához.

Én szeretek szeretkezni, amit szeretek csinálni, azt szeretem sokszor csinálni. Az élet egyetlen értelme számomra (jelenleg) az, hogy minél boldogabb életet éljek. Akkor vagyok boldog, ha azt csinálom, amit szeretek csinálni: szeretek tanulni, sportolni és szexelni. Ha ez valakinek gond, bekaphatja :)

engem sem zavar, ha más mást szeret csinálni

2012. márc. 20. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Hát szerintem ameddig ezzel másokat nem bántanak meg, és védekeznek, addig nincs ezzel baj. Nemrég ért véget egy hosszú kapcsolatom, és igen, most élni akarok, és ha valaki megtetszik és én is neki miért ne érezhetnénk jól magunkat együtt:-)

27/n

2012. márc. 21. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!