Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Fiúk! Mi a véleményetek az...

Fiúk! Mi a véleményetek az alábbi lányos dolgokról? Illetve szükségesnek tartod-e azt vagy van mi a véleményed a következőkről? ;D (pozitív vagy negatív. )

Figyelt kérdés

Akár feleslegesnek tartod. (a kérdés milyenségétől függ a válasz) Remélem érthetően kérdeztem: )



1. alapozó

2. cicagatya :D

3. smink

4. cigi(-zik a lány)

5. iszik..

6. piercing

7. sportos öltözködés

8. bulizós


2012. márc. 22. 16:12
 1/5 anonim ***** válasza:
a sportos öltözködésen meg a piercingen kívül szerintem minden rendbe van, persze normális kereteken belül.
2012. márc. 22. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

2. amennyiben formás popói vannak, kellően sok +

3. ne legyen túl sok

4. -

5. alkoholista azért ne legyen

6. -

7. semleges

8. semleges

1. nem tudom mi

2012. márc. 22. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

első válaszoló!:)

mi a problémása piercinggel ?

meg azzal ha egy lány picivel sportosabb ?

2012. márc. 22. 16:31
 4/5 anonim ***** válasza:

1 anélkül se legyen azért ronda

2 +

3 csak nagyon keveset

4 -

5 keveset

6 -

7 ezt se vigye túlzásba

8 ezt meg pláne, nem szeretem az extrovertált csajokat

2012. márc. 22. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

1. Szerintem felesleges, mert ha tényleg annyira csúnya a lány, hogy arra van szüksége akkor majd a fiúja/barátja az első közös alvás vagy pl. fürdőzés után meg fogja látni az "igazi" arcát és akkor vége a "csodának"... Persze ha úgy érzi jól magát vagy mondjuk csúnya sebek vannak az arcán, akkor használja felőlem, nem én döntöm el úgysem. :)


2. Nekem nem igazán tetszik...


3. Az 1. ponthoz leírtak ide is behelyettesíthetőek. :)


4. Ha szereti a párja, akkor szerintem nem ez lesz a szakításuk oka, a hétköznapok során pedig ha betartja a szabályokat és néha fogat is mos/rágózik, akkor szerintem nincs nagy baj. Bár ennek ellenére én undorítónak tartom...


5. Korlátozottan szerintem elmegy a dolog, erről is hasonló a véleményem mint az előző pontnál, bár én nem iszom alkoholt szinte soha. :)


6. Ha nem túl hívalkodó (bár kinek mi az...) akkor szerintem nincs baj ezzel.


7. Ha ez a sportcipős-mackós-fiús esetekre értendő akkor ez nekem nem tetszik...


8. Korlátozottan nyugodtan, csak legyen biztonságos a szex és ne drogozzon...

:)

2012. máj. 10. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!