Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Utálom az egyik osztálytársam!...

Utálom az egyik osztálytársam! Nézzem levegőnek vagy mit csináljak? .

Figyelt kérdés
Ő is, én is lány vagyok. Tavaly egy félreértés miatt azt hitte nagyképűnek tartom, azóta utál valószínű. Mindenkit kibeszél a háta mögött, a saját legjobb barátnőjét is, fikáz (engem is és mindenkit), valamikor úgy hogy mások is hallják! Gyűlölöm őt, felsőbbrendűnek képzeli magát..de még 3 évig osztálytársak leszünk. Remélem megváltozik majd, de ha nem, mit csináljak, hogy dühömben ne akarjam már megütni?? :S Valahogy észre kéne téríteni végre..
2009. jún. 13. 16:42
 1/6 anonim ***** válasza:
84%

Ne idegeld magad rajta. Megütni hülyeség lenne, mert a végén te lennél a hibás. Beszólni meg csak okosan és mérsékelten ajánlott neki. Az ilyen emberek azért nagyképűek mert van egy bizonyos támogatói körük, akik között biztonságban érzik magukat.


Nem akarom hogy életed célja az legyen hogy megleckéztesd, de ha mindenáron ezt szeretnéd, fordítsd ellene a barátait valahogy. Az lenne a legnagyobb kiszúrás. Persze utálni fog, meg te is őt, szóval semmi sem változik. Meg a terv sem 100%, hogy bejön, hiszen a barátai úgyis neki hisznek.


A legjobb dolog amit tehetsz, hogy nem is figyelsz rá. Ha nagyon felidegesít, azt meg vezesd le valami sporttal suli után.

A sport egészséges, ideges sem leszel és balhzni sem kell senkivel.

2009. jún. 13. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Én is voltam ilyen helyzetben,és én annyit tettem,hogy mikor kénytelen voltam egy helyen lenni a csajjal,akkor valami másra koncentráltam. A szemétkedéseit nyugodtan,büszkén viseltem,jelezve ezzel hogy mennyire szánalmas amit csinál. Ha be szóltam neki,egyenesen,a szemébe mondtam,tehát nem úgy hogy pl.: mikor elmegy mellettem akkor félhangosan vagy ilyesmi.


Ha mindenképpen tudatni akarod vele,hogy mennyire idegesítő amit csinál,akkor egy beszólása után menj oda,húzd ki magad,és komolyan mondd el neki amit gondolsz. De ne fröcsögj:D


Ha el akarod viselni,akkor egyszerűen röhögd ki a te baráti köröddel.Próbáld meg a dühödet lecsökkenteni,mert így előbb-utóbb balhé lesz.


Remélem tudtam segíteni!

Steelheart

2009. jún. 13. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Próbáld meg kitenni magadból a gyűlölet érzését. Egyszerűbben szólva ne gyűlölj senkit. A gyűlölet benned van, a másik személy csak egy eszköz arra, hogy előhozza belőled. Egyszer, ha megint rádtör a gyűlölködés, tedd fel a kérdést magadnak, hogy meg tudnál-e lenni nélküle. Mármint a gyűlölet nélkül. Vagy ha erre nemmel válaszolsz, akkor próbáld megkeresni magadban az okot. Tehát hogy miért van benned gyűlölet. Ha az igazi okot kitalálod, a gyűlöletre való hajlam elszáll.
2009. jún. 13. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
56%
Ez 1x velem is megesett (még mindig oszt társam és 1-re jobban utálom) Állandoan csesztetett beszologatot, de nem hagytam magam és suli után 1 akkor leb*sztam neki h azthittem eltöröm az állat xD de utána vissza is kaptam szoval ne verekedj inkább otsd vissza...
2011. jún. 8. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
56%

Ne gyűlöld.

Ha ez sikerül, mondd neki:Nehogy azt hidd, hogy gyűlöllek! Nem gyűlöllek. Úgy-e te sem gyűlölsz engem?.

2011. jún. 9. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Már nem tudom hányszor beszéltem vele, tökre mindegy volt. Egy idő után már nem utáltam, leszartam. Megkérdeztem tőle hogy miért utál, de nem tudott normális választ adni. Az utóbbi időben nem csesztetett, csak a mostani év elején, még ősszel. Utána abbamaradt, mert összejött valakivel. Viszont még a legjobb barátnőivel sincs már olyan jóban..már közel sem olyan a helyzet mint régen. De én nem utálom már, csak szimplán nem érdekel. Vannak ennél sokkal nagyobb gondjaim is. :/
2011. jún. 20. 18:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!