Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » "Elkerülhetetlen volt, hogy...

"Elkerülhetetlen volt, hogy időben beérjek az iskolába" mondatot hogyan értelmezitek?

Figyelt kérdés
Pontosabban az illető végül beért vagy nem ért be időben?Kérlek érvelj, válaszod mellett!

2012. márc. 23. 16:48
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
*igazság
2012. márc. 25. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Amúgy az illető szerintem is lehetetlent akart mondani, de azzal meg ellentétes jelentésű.
2012. márc. 25. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
Bocs-bocs, hülyeséget írtam az előbb, azt akartam írni, hogy végig azt állítottam, hogy beért időben (ehelyett azt írtam h "végig azt állítottam, hogy nem ért be időben"), amit ti is mondtatok. :) remélem sikerül meggyőzni az emberiséget az igazunkról! :))
2012. márc. 25. 14:21
 14/15 anonim ***** válasza:
Tulajdonképpen honnan származik ez a "csodás" mondat?
2012. márc. 25. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Már nem emlékszem pontosan, magyarórán "kaptuk", gondolom pont ilyen gondolat-túrbózás céljából. :)
2012. márc. 27. 14:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!