Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Léteznek olyan Koreai fiúk...

Léteznek olyan Koreai fiúk akik olyanok mint a doramákban?

Figyelt kérdés
Imádom Japánt és Dél-Koreát ezért érdekel ez a kérdés.Csak normális válaszokat várok olyan emberektől akiknek van tapasztalatuk koreai fiúkkal...köszönöm
2012. márc. 24. 08:59
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

mivel Korea a világ egyik vezető országa a plasztikai sebészet gyakoriságában, így a doramákban szereplő fiúk nagy része is átesett egy-két metszésen, de minimum egy szemhéjfelvarráson.


lehet találni persze helyeseket, Nippon Groove-on már lassan több az ázsiai pasi mint a magyar, viszont az itt élő ázsiaiak nagy része csak a kaland kedvéért akar fehér lánnyal összejönni.

2012. márc. 24. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Köszi a választ.És tremészetre léteznek olyanok mint a Koreai Doramákban?
2012. márc. 25. 17:21
 3/14 anonim válasza:
te véletlenül nem 13 éves vagy?
2012. márc. 25. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Se kinezetre, se termeszetre, nem nagyon van olyan aki olyan mint a dramakban. De ez akar igaz mas nemzetbeli filmekre, sorozatokra is! Nem minden masodik ffi Brad Pitt se amerikaban, es a latin ffiak se mind olyanok mint az Alejandrok a szappanoperakban stb stb...
2012. márc. 26. 05:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Nem 13 éves vagyok képzeld.de ha nem tudsz olvasni sajnálom...kiirtam h NORMÁLIS
2012. márc. 26. 06:58
 6/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm az utolsó válaszolónak!!!
2012. márc. 26. 06:59
 7/14 anonim ***** válasza:

első vagyok, szerintem sem..

Természetre azt mondják az ázsiaiak addig kedvesek és udvarlósak amíg nem érzik nyeregben magukat. ha már egyszer összejössz velük és hivatalosan jártok egyre lankad a figyelmesség.

egy barátnőmnek volt koreai pasija, ő is ezt tapasztalta.

persze ez általában véve igaz a pasikra, de állítólag az ázsiaiaknál még durvábban.

2012. márc. 26. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
vannak...Az egyik ismerősöm is pl olyan (sőt jobb) kaliberű és semmi műtét ^o^ Szóval nyilván vannak...
2012. márc. 26. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
az előző vagyok...Még annyit: Szerintem, ő sokkal kedvesebb, már évek óta ismerem, és semmi rosszat nem tett és egy szóval nem bántott senkit..
2012. márc. 26. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

elso valaszolonak; egyet ertek..az en ferjem koreai...egy viragot nem hozna, ha en nem reklamalnek erte, az ajtot ki nem nyitja elottem...

abszolut nem romantikusak..ha csinalnak is barmit ami romantikus lenne, sokszor a dramakbol kopirozzak le..de hazassag utan mar semmi ilyen..es ez a koreai-koreai parokkal is igy van..


utolso valaszolonak: "semmi rosszat nem tett és egy szóval nem bántott senkit" persze mert itt egyenesen megmondani a velemenyedet nem szokas. Tehat nem fogja vki szemebe mondani,

ha vmi baja van az illetovel, vagy nem tetszik neki vmi. Nekik mindig minden finom, szep stb.. Nehogy azt merd itt mondani, hogy kicsit sos a leves :D Ez mar udvariatlansag. Inkabb hallgatnak, tűrnek, hazudnak, vagy tagadnak. Mert itt a hazugsag az elfogadott :( Ok se angyalok!

Az udvariaskodas, kedvesseg mogott sokszor mas nem jo is lappang. Amugy ,kinek mi jobb..Az ha megmondjak, hogyha gond van, vagy ,ha elhallgatjak.

Mert a magyar jobbara megmondja, a koreai biztos, hogy elhallgatja.

2012. márc. 27. 03:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!