Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Tényleg léteznek ennyire...

Tényleg léteznek ennyire rossz helyzet- és emberismerők?

Figyelt kérdés

Tele van a GYK kamukérdésekkel, unatkozó tinikkel, egyetemistákkal, anyukákkal. Ez tény. De mégis, hogyan lehet az, hogy akkora oltári KAMU kérdésekre próbálnak komoly válaszokat adni egyesek, amikről az embernek nem kell természetfeletti képességekkel rendelkeznie, hogy megállapítsa, hogy a valóságtartalma nulla... Itt van például a 13 éves kislány esete a spermás hátával vagy az unokatesóval, aki ollóval kiszúrta mindkét szemét, mert szőrös a homloka...


Tényleg nem látnak át egyesek a szitán? Én felismerem az iróniát, szeretem is, de kérdésekre adott, általam komolynak titulált válaszokban egy csepp sem volt.:)


2011. nov. 30. 23:30
1 2 3 4 5 6
 1/53 anonim ***** válasza:
82%

Alapvetően a válaszolónak nem kell eldöntenie, hogy mennyi a kérdés valóságtartalma. Aki akar az válaszol, aki nem, az nem.

Senkit sem rövidítenek meg vele!

2011. nov. 30. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/53 A kérdező kommentje:
Ez is egy hozzáállás a butaság védelmére:)
2011. nov. 30. 23:37
 3/53 anonim ***** válasza:
73%
persze mert te minden kérdésről tudod hogy kamu e vagy sem...na neee, :) oké nagyon sokszor lerí hogy provokatív vagy kamu kérdés de sokszor nehéz eldönteni. amúgy én is nagyon jó emberismerő vagyok és általában bejön a megérzésem de nem jelenthetem ki hogy minden kamut ki tudok szűrni. bíztos vagyok te is válaszoltál már tiszta őszinteséggel,komolyan itt kamu kérdésre csak esetleg sosem derült ki hogy kamu.
2011. nov. 30. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/53 A kérdező kommentje:
A fent említettek konkrétan kamuk. És a konkrét kamukról van szó, ahogyan írtam és írtad: lerí róluk.
2011. nov. 30. 23:39
 5/53 anonim ***** válasza:
77%
szerintem tudnék olyan kérdést feltenni amire rögtön rávágnád hogy kamu és mégsem lenne az, és olyat is ami kamu lenne és bevennéd..én automatikusan átugrom az ilyen marhaságokat,aki meg akar válaszolgasson.
2011. nov. 30. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/53 anonim ***** válasza:
69%

Léteznek...hidd el, hogy léteznek.

Amúgy ajánlom, hogy olvasd végig a 19 éves leányzó élettörténetét...jót fogsz rajta derülni, egyik mondatával üti a másikat. Ez a legdurvább a mai napon, azt hiszem...


http://www.gyakorikerdesek.hu/csaladi-kapcsolatok__egyeb-ker..

2011. nov. 30. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/53 anonim válasza:
89%

Pont olvastam ezeket én is. Az a baj, hogy ha van is egy gyanúd már az elején, általában a kérdező további hozzászólásaiból derül csak ki, hogy hülyének néz mindenkit.


Sok komoly válaszoló csak a kérdést olvassa el, a válaszokat és a további kommenteket nem.


A másik része, hogy annyi furcsa ember van, az elején én sokszor elhiszem, hogy létezik ilyen szerencsétlen, akivel ez meg az megtörténik, és nem akarok belerúgni még egyet a már eleve földön fekvőbe. Ki is szoktam akadni, ha valakinek normális válaszokat adunk és menet közben lehull a lepel. (Most nem az általad említettekre gondolok, volt itt jópár körmönfontabb néphülyítés is, ahol csak az 5-6. oldalon lepleződött le a kérdező.)

2011. nov. 30. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/53 A kérdező kommentje:

:D Nem érdekel, hogy tudsz-e vagy sem olyan sztorit, amire rávágom, hogy kamu, de mégsem az. Az érdekelt, léteznek-e ennyire rossz emberismerők, helyzetfelismerők, de bővíteném a kört a szövegértelmezési hibákkal küzdőkkel is..:))


4: Ígérem, ha még egyszer ilyen agyrémekre vágynék, mint csak az általam említett kettő az elmúlt 1-2 órából, akkor beleolvasok, de egyelőre ezek is sokkoltak:D (jobban mondva az, hogy embereket mennyire meg lehet vezetni..)

2011. nov. 30. 23:49
 9/53 anonim ***** válasza:
70%
hidd el léteznek nagyon hülye emberek.
2011. nov. 30. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/53 anonim ***** válasza:
81%

Én ilyenkor direkt olyan kérdést teszek fel, hogy ha igaz, akkor jogos a kérdés, ha kamu, akkor nincs rá válasz. Részletekre soha nem gondolnak az emberek.


De tényleg aggasztóan sok a hiszékeny ember.

2011. nov. 30. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!