Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Léteznek olyan Koreai fiúk...

Léteznek olyan Koreai fiúk akik olyanok mint a doramákban?

Figyelt kérdés
Imádom Japánt és Dél-Koreát ezért érdekel ez a kérdés.Csak normális válaszokat várok olyan emberektől akiknek van tapasztalatuk koreai fiúkkal...köszönöm
2012. márc. 24. 08:59
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
2012. márc. 31. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim válasza:

őket én is

amúgy egyik bnőmnek koreai barátja volt és azt mondta rossz volt a kapcsolat de utánna rájött hogy mi történt A srác az elején nagyon szégyenlős volt és mondhatni imádnivalóan cuki de utánna miután sínbeért tényleg ellaposodott a kapcsolat így szakított vele a bnőm. A sráccal nekem még mindig jó kapcsolatom van mert én mutattam be egymásnak őket és hát a srác jóval később amikor a lánynak már másik barátja volt elmondta nekem hogy csak azért viselkedett úgy mert miután összejöttek még nagyobb zavarban volt amikor a lánnyal volt és szinte levegőt sem mert venni sokkal szényenlősebb lett a lány előtt ezért a lány azt hitte hogy a srác nem visszonozza a szeretetét ezért lett vége. Azóta is bíztathatom hogy legyen közvetlenebb a lányokkal és mondja meg hogyha zavarban van akkor a lány megérti és nem hagyja ott :)

2012. aug. 24. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim válasza:
már nem azért de a doramákban lévő szerepeket is el kellett játszania valakinek.még szép hogy léteznek.
2012. aug. 28. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Kinézetre léteznek, a színészek és a K-pop idolok, mert ők sokat adnak a jó megjelenésre, nekik sokat is kell adniuk a sikerért. Mint mindenhol, köztük is vannak helyes, hétköznapi fiúk, ezt bizton állíthatom (én személy szerint odáig vagyok értük :D). Belsőleg viszont egyáltalán nem hasonlíthatóak a K-drama szereplőkhöz, valóban csöppet sem romantikusak. Sok nézőt elvakítanak ezek a tündérmesék, de ez nem a valóság! Én is nagy rajongó vagyok pedig. De aztán ki tudja, lehet, hogy akad közöttük ilyen. :)
2014. febr. 22. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!