Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Ha nyernél több millió forinto...

Ha nyernél több millió forintot, és ebben a pillanatban kézhez kapnád, mire költenéd el?

Figyelt kérdés
"Maradandó" dolgok, ingatlan, befektetés, adakozás, elajándékozás most nem ér. :) Csak az itt és most számít. :) Konkrétan mondd légyszi, pl rögtön lefoglalnál a neten egy kéthetes nyaralást Egyiptomban, ne úgy, hogy "utazgatnék".

2012. márc. 25. 14:58
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
vennék egy zongorát és elutaznék Skóciába :)
2012. márc. 25. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat, mindenkit felpontoztam.


"A "Fogd a pénzt és fuss" adta az ötletet? :)"


Csak semmi cicó!!! :)))))


Az ötlet csak onnan jött, hogy jobban szeretném élvezni az életet, de semmi pénzem nincs rá. És a pénzért megvehető dolgokat, élményeket szeretném imitálni egy kicsit. :DD Pl valaki írta, hogy szépségszalonba menne, meg nyelvsuliba, utazna. Egy pár ilyen ötletet összegyűjtök, aztán "eljátszom" itthon. Mármint nem szó szerint, csak a tevékenységet: szigorúan beosztott idő szerinti nyelvtanulás, változatos írásbeli és szóbeli feladatokkal, itthoni szépítkezés, kirándulás közelre (pl Szentendre mekkora élmény lenne, ha külföldről látogatnék oda turistaként, így meg olyan snassz, mert "csak" Szentendre, pedig ennek nem kellene így lennie). Olcsó játék hülye gyerekeknek. :DD De az utánzat is jobb, mint a semmi. Csak szeretném kihasználni, ami van, mert sokszor nem veszem észre, hiába van az orrom előtt a lehetőség, vagy észre veszem, de nem becsülöm eléggé. Ha van még valaki, aki ilyen dilis, csinálja! :D

2012. márc. 26. 10:19
 13/23 anonim ***** válasza:
én sokat vagyok Szentendrén, és egyáltalán nem snassz
2012. máj. 18. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 A kérdező kommentje:
Természetesen nem snassz, én is erre akartam kilyukadni, hogy nem feltétlenül kell pl külföldre utazni, ha szép élményeket akar az ember. :)
2012. máj. 18. 21:31
 15/23 anonim ***** válasza:

hat igen penz nelkul , nincs elet bizony

ahol penz nincs ele sincs, csak a szegenyek azt mondjak mert sosem lehet jo eletuk

hat rafogjak hogy a boldogsaghoz nem kell penz

jo par millio forint, en vennek 20 szep disznot,es minden hetvegen nagy eszem iszom lenne 4 honapon keresztul

2012. máj. 23. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
Kifizetném a szüleim tartozását, a nagybátyámét is, befejezném az építkezést a házunkon, vennék egy vadonatúj Mercedest.
2012. máj. 23. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
Otthagynám az egyetemet, elvégeznék 1-2 fizetős tanfolyamot ami érdekel, és elmennék a világba szerencsét próbálni.
2012. máj. 23. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
Bemennék a Csepeli OTP-be,odadobnám a pultra és kérném a nullás számlát. Megköszönném a segítségüket és kifelé jövet odapisálnék a váróterem közepére.
2012. máj. 23. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 A kérdező kommentje:
XD
2012. máj. 23. 22:20
 20/23 anonim ***** válasza:

otthagynám a fizetős tanfolyamot, és folytatnám az egyetemet

nyitnék egy büfét

2012. máj. 23. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!